Sherlock Holmes

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
bladerunner

Sherlock Holmes

#1 Post autor: bladerunner » sob sty 16, 2010 15:43 pm

witam ponieważ przesłuchałem już płytki około 10 razy, realizacja zamówienia w toku, postanowiłem iść do kina na seans dziś na 20 :00 jak wrócę to napiszę czy warto czy nie :) zobaczyć owy film .

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#2 Post autor: Wawrzyniec » sob sty 16, 2010 16:41 pm

Czekam na relację. Wtedy też będzie mógł w muzycznym temacie napisać, czy muzyka po seansie prezentuje się lepiej czy gorzej :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#3 Post autor: bladerunner » sob sty 16, 2010 22:50 pm

witam jestem po seansie muzyka w filmie sprawuje się dobrze na prawdę dobrze, co ciekawe zwróciłem uwagę, że na płycie brakuje co najmniej dwóch kompozycji . Po filmie zwraca się uwagę na kilka motywów, które na płycie mogą rozczarować np. Not In Blood, But In Bond. Co do filmu pierwsze 15-20 minut było rozczarowujące . Później ? szkoda gadać zrobił na mnie duże wrażenie, dobra inteligenta rozrywka. W ostatnim miesiącu byłem na avatarze i sherlocku,i co ? zdecydowanie bardziej podobał mi się sherlock.
Avatar dla mnie to przereklamowana papka i tyle( lubie filmy sf ) koniec kropka.

czekam na wasze opinie ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » sob lut 13, 2010 11:55 am

Akurat pierwsze 15-20 min. Szerloka było jeszcze dobre. Potem papka. :P

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#5 Post autor: dziekan » pn lut 15, 2010 02:52 am

bladerunner20 pisze:witam jestem po seansie muzyka w filmie sprawuje się dobrze na prawdę dobrze, co ciekawe zwróciłem uwagę, że na płycie brakuje co najmniej dwóch kompozycji . Po filmie zwraca się uwagę na kilka motywów, które na płycie mogą rozczarować np. Not In Blood, But In Bond. Co do filmu pierwsze 15-20 minut było rozczarowujące . Później ? szkoda gadać zrobił na mnie duże wrażenie, dobra inteligenta rozrywka. W ostatnim miesiącu byłem na avatarze i sherlocku,i co ? zdecydowanie bardziej podobał mi się sherlock.
Avatar dla mnie to przereklamowana papka i tyle( lubie filmy sf ) koniec kropka.

czekam na wasze opinie ;)
Sherlock kompletnie nie przypadł mi do gustu i nie wydaje mi sie,że fabularnie jest sie nad czym zachwycac a taki Avatar?Naprawde dobry film i paradoksalnie nie chodzi mi tutaj o efekty,ale przesłanie.
Chwyta mnie za serce taki uniwersalny przekaz,że to zwykła głupota ingerowac w życie innych ludzi(istot w tym przypadku) i to,że wszędzie można odnaleźc szczęscie w życiu.
Może brzmi to banalnie,ale w filmie w gruncie rzeczy w sposób nie banalny przedstawili ważne kwestie życiowe i dlatego ludzie doceniają takie filmy.

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » ndz mar 21, 2010 11:20 am

w filmie w gruncie rzeczy w sposób nie banalny przedstawili ważne kwestie życiowe i dlatego ludzie doceniają takie filmy.
A ja to niby kto jestem :) nie człowiek. Dla mnie Avatar obecnie pozostaje największym rozczarowaniem jakiego doznałem w stosunku do oczekiwań. tyle . Tak to jest jak się oczekuje zbyt wiele. Dziwie się, że jednak został bardzo dobrze przyjęty i nawet Wawrzyńcowi się podobał, ale mam nadzieję, ze nie bardziej niż stara trylogia;/

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#7 Post autor: dziekan » czw kwie 15, 2010 21:45 pm

Sherlock Holmes.
Największe rozczarowanie :lol:
The End

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7851
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#8 Post autor: DanielosVK » czw lip 15, 2010 12:04 pm

Mi się podobał.

Wszak o żadnym arcydziele czy rewelacji mowy nie ma, ale ja się świetnie przy tym filmie bawiłem. Sceneria bardzo mi się podobała, fabuła ciekawa, no i świetna gra Downeya Jr. Muzyka też mi się podobała, ale żeby nikomu się tutaj nie narazić, nie uważam jej za dzieło wybitne. :P

No, film wywarł na mnie pozytywne wrażenie, czasami widoki Londynu zapierały dech w piersi. Podobno ma powstać kontynuacja - standard w dzisiejszych czasach. Ja tam będę czekał na Sherlocka Holmesa 2, ciekawe co z tego wyjdzie. Podobno ma zostać rozwinięty wątek prof. Moriarty'ego (tak mu było?). Gorzej, że możliwe, iż zagra go Brad Pitt.

ODPOWIEDZ