Horrory- pięta achillesowa polskiej kinematografii!

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#46 Post autor: Thedues » sob kwie 01, 2006 21:17 pm

dziwie Ci się Mario;) Bo właśnie mi R-point podobał się i to bardzo!! Może to nie jest jakiś innowacyjny horror, BA!! Razi schematam, które już wszyscy widzieliśmy, ale ogólnie ogląda się go z zaciekawieniem. Drugi plus to włączenie do tego wojennych realiów;) Na pewno lepsze to to niż taki Bunkier SS:P
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#47 Post autor: Mariusz Tomaszewski » sob kwie 01, 2006 22:07 pm

Wiesz Przemo, ja mam problem z azjatyckimi filmami. Ja po prostu nie rozróżniam od siebie azjatów :lol: Oni dla mnie wszyscy wyglądają tak samo. A do tego w tym filmie fatalnie wypada gra aktorska. Porównaj to z takim Oldboy'em. W R-Point przez pierwszą połowę ci żołnierze co chwila chodzili srać albo się gdzieś odlewali (przepraszam za słownictwo). Wybacz, ale to nie jest mój ideał horroru :P Fakt, było kilka ciekawych pomysłów, ale potencjał nie został wykorzystany. Miejmy nadzieję, że Amerykanie lepiej poradzą sobie z tym materiałem w remake'u.
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#48 Post autor: Koper » ndz kwie 02, 2006 01:12 am

Mariusz Tomaszewski pisze:Nie napisałem, że jest brzydka :P Ale Rachel McAdams to to nie jest. A ja się teraz podzielę kolejnymi spostrzeżeniami odnośnie horrorów, które widziałem. I tak The Skeleton Key warto obejrzeć (dla Kate Hudson i fajnego zakończenia), zaś koreański R-Point to żenada jakich mało. Jeśli mieliby u nas kręcić podobne horrory co ten azjatycki szajs, to niech już lepiej nic nie kręcą.
R-Point nie widziałem. Skeleton Key owszem - przyzwoity, ale trochę przynudnawy, mało horrorowaty i ogólnie żadna rewelacja. Ale ogólnie jak już napisałem- przyzwoity, no i zakończenie faktycznie ciekawe.

ODPOWIEDZ