Harvey Weinstein

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Harvey Weinstein

#1 Post autor: Wawrzyniec » pn paź 09, 2017 16:59 pm

Aż dziw, że nikt nie wspomina, że pod względem nagrodowych może dojść do pewnej mocnej zmiany. A głównie chodzi o zarzuty molestowań seksualnych przez Harveya Weinsteina. Wiem, wiem producent z Hollywood molestuje seksualnie, news na miarę, że woda jest mokra, a sól jest słona. Ale cóż Ameryka teraz trochę tym żyję i zobaczymy czy Akademia będzie chciała nominować i nagradzać filmy w tym i soundtracki związane z Weinsteinem. Hm...
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#2 Post autor: hp_gof » pn paź 09, 2017 17:04 pm

Po pierwsze, Olek już dawno nie robił żadnego filmu dla Weinsteina, w tym roku również nie (od razu to zaznaczam, bo wiem, że do tego pijesz), ;) a po drugie zarząd Weinstein Company wyrzucił dzisiaj Weinsteina z jego własnej firmy i zastanawia się nawet nad zmianą nazwy :mrgreen: Więc myślę, że "dobrej zmiany", tak bardzo przez Ciebie oczekiwanej, raczej nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#3 Post autor: Adam » wt paź 10, 2017 09:06 am

kolejna z dupy historia wydumana, zrobiona tam przez media dokładnie teraz tylko po to by przykryć temat dostepu do broni po masakrze w Vegas i by działać w interesie lobby od broni, które mają coraz bardziej mokro w gaciach.. Chyba tylko skończony kretyn nie wie jak działa ten biznes, szczególnie im bardziej wstecz, tym gorzej.. Laski i faceci się bzykają za kasę i role, były i będą, a nagle po latach sobie przypominają że im tak źle było i tak im źle.. choć ok, większy epic fail i żenada to te babcie co teraz wyskakują że Polański mnie zgwałcił 80 lat temu i właaaaśnie sobie dopiero teraz przypomniałam o tym.

czekam niecierpliwie na pozwy tych setek lasek które przeleciał Beatty czy Nicholson :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#4 Post autor: Paweł Stroiński » wt paź 10, 2017 09:31 am

Jasne, bo chciałbyś, żeby obleśny starzec zapędził Cię w róg i zwalił przy Tobie konia. To była dziennikarka.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#5 Post autor: Adam » wt paź 10, 2017 09:32 am

późno sobie przypomniała :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#6 Post autor: Paweł Stroiński » wt paź 10, 2017 09:33 am

Nie tak późno.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#7 Post autor: Adam » wt paź 10, 2017 09:35 am

pierdolenie. wychodzisz z pokoju i od razu to zgłaszasz, tak ? a nie jak w piosence DeMono "spotkanie po latach, pamiętasz to ja?".. to jest żenująco śmieszne tak samo jak te babcie wyskakujące teraz że 50 lat temu mnie Polański zgwałcił ale miałam pomroczność jasną i dopiero teraz postanowiłam to ogłosić światu oczywiście w wywiadzie w mniej lub bardziej poczytnym medium.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#8 Post autor: Paweł Stroiński » wt paź 10, 2017 14:21 pm

Poczytaj sobie o PTSD, traumie, wyparciu, pojęciu "trigger" (nie w znaczeniu żartów z feministek), to pogadamy.

I także o tym, że przynajmniej paru osobom Weinstein groził, że jeśli pisną słówko, to zniszczy życie im i ich bliskim.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#9 Post autor: Adam » wt paź 10, 2017 14:47 pm

ale w jego filmach się potem grało, tak ?
ten proceder był powszechnie znany.. wypłynięcie tego teraz to ewidentne przykrycie tematu regulacji w dół praw do posiadania broni, o czym mówią też publicyści w usa..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#10 Post autor: Adam » wt paź 10, 2017 20:24 pm

no, cyrki normalnie, teraz wszyscy po kolei wyskakują że o wszystkim wiedzieli, a Paltrow z Pittem to już w ogóle przegięli, bo mimo że po rozwodzie, to jedno i drugie potwierdziło wersje że Paltrow się poskarżyła że on chciał a ona nie, a Pitt z nim pogadał jak facet z facetem.. :mrgreen: Super, cała wierchuszka Hollywood dawała się ruchać i milczała, chłop próbował bzykać wszystkie, a Damon 10 lat temu blokował dziennikarzy by o tym nie pisali... Macie całe Hollywood i to jak im tam to wielce "przeszkadzało". Bzdury! A ta była gwiazdka Judd od której m.in. się zaczęło zobaczcie ile z nim filmów zrobiła :mrgreen: Słabe to to, tak jak i wyciąganie tego po latach.

Koleś musiał komuś wysoko podpaść - albo politycy albo mafia, dlatego chcieli go teraz właśnie skończyć po tylu latach wolności w tym działaniu i cichemu przyzwoleniu i obojętności całego środowiska aktorskiego. Zresztą no nie oszukujmy się, sex za rolę to tam często norma. Jak te laski się mają przebić przy takiej konkurencji..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#11 Post autor: Koper » wt paź 10, 2017 21:26 pm

Wiesz, ale potem trzeba sobie tłumaczyć, że to tamten zły wykorzystał, choćby nawet tylko po to, żeby przed samą sobą czuć się bardziej "porządnie" a nie jak jakaś puszczalska. :P
Ewentualnie jak już nie ma kasy na koncie, ról nikt nie proponuje, gazety nie pamiętają... no to można sobie przypomnieć, że kiedyś, przed wojną Polański ją zgwałcił...

Jak piszesz, nic to nowego. Jedni dla kariery latają Hansowi po kawę, inne chodzą do łóżka z producentami...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#12 Post autor: Adam » wt paź 10, 2017 21:29 pm

no raczej
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#13 Post autor: Wojteł » wt paź 10, 2017 21:59 pm

Dobrze, że nie chodzą do łóżka z Hansami :shock:
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#14 Post autor: Kaonashi » wt paź 10, 2017 22:04 pm

Kto wie, może za jakieś 30 lat taki Streintenfeld powie, że to jednak nie było szoferowanie. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#15 Post autor: Paweł Stroiński » śr paź 11, 2017 03:01 am

Adam, może to trochę wytłumaczy sprawę z męskiej strony:

http://www.vulture.com/2017/10/after-ha ... story.html

Powodzenia. Molestować seksualnie futbolistę amerykańskiego :mrgreen:

ODPOWIEDZ