Silent Hill

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Silent Hill

#1 Post autor: Koper » wt gru 05, 2006 21:31 pm

Widzieliście? Jak oceniacie? Ja od razu mówię, że nie znam zupełnie gry, a mimo to (a może właśnie dlatego?) odnośnie filmu mam pozytywne odczucia. Wprawdzie trochę mu do ideału brakło, pewne drobne chwyty rodem z gier komputerowych mogły irytować, ale z drugiej strony surrealistyczne pejzaże Silent Hill robiły niesamowite wrażenie.

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#2 Post autor: Thedues » śr gru 06, 2006 22:46 pm

No właśnie tylko pejzaże były na plus i muzyka;) film troche przynudza... Ogladalem go dwa razy w kinie;) Raz na maratonie;P i ten drugi raz dluzyl mi sie niemiłosiernie troche tandety w nim jest. W gre nie gralem, co wcale nie oznacza, ze gdy cżłowiek nie miał w pececie krażka z gra to już sie nie zna. W takim razie jak tu ocenić taki gniot jakt Tomb Rider:/ Tak naprawdę to SH oceniłem w kategorii horroru i może popełniłem błąd?!?
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#3 Post autor: Koper » czw gru 07, 2006 18:52 pm

Mnie tam absolutnie nie nudził. No, może wstawki z Seanem Beanem szperającym po archiwach były trochę nudne i w sumie zbyteczne - bohater i tak nic stamtąd sienie dowiedział, a sceny tylko burzyły klimat filmu. Generalnie "Silent Hill" wygląda na jedną z najlepszych ekranizacji gier, aczkolwiek wśród tytułów pokroju "Tomb Rider", "Doom", czy filmów Uve Bolla, to raczej wielki wyczyn nie jest. :D

ODPOWIEDZ