Exodus: Gods and Kings

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Exodus: Gods and Kings

#31 Post autor: Adam » śr paź 22, 2014 16:38 pm

to ciekawe że wszedzie podają 200 lub 201. wiec musieli taki czas puścić do mediów, chyba że oprzytomnieli po pokazach fokusowych że ludzie zasypiali albo wychodzili :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Exodus: Gods and Kings

#32 Post autor: Templar » pn gru 15, 2014 03:47 am

Widzę, że Scott w formie, biorąc pod uwagę oceny krytyków i zwykłych widzów to jest to najgorzej oceniany film w jego filmografii :mrgreen: Sami krytycy tylko jeszcze trochę bardziej zjechali A Good Year :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Exodus: Gods and Kings

#33 Post autor: WhiteHussar » ndz sty 04, 2015 23:40 pm

2 godziny i 30 min zleciało jak z bicza strzelił. Boga było tyle co nic, choć tego się spodziewałem. Mam pewne uwagi ( Bóg - Mojżesz ), ale przymrużając na nie oko mogę powiedzieć, że film w przy sklepieniu w całość jest bardzo dobry. Niektóry interpretacje wydarzeń biblijnych zrobiły nie mnie duże wrażenie.
Zdecydowanie warto zobaczyć ...

ODPOWIEDZ