PREDATOR 3D (2013)

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: PREDATOR 3D (2013)

#16 Post autor: kiedyśgrześ » wt lip 23, 2013 18:21 pm

oni nawet z tym zaczęli

Obrazek

pod tą maską jest podobno Van Damme :!: :?: :!: :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: PREDATOR 3D (2013)

#17 Post autor: Kaonashi » wt lip 23, 2013 18:23 pm

Z tego co wiem to nawet nie "podobno" :mrgreen:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: PREDATOR 3D (2013)

#18 Post autor: Koper » wt lip 23, 2013 18:29 pm

a czy przypadkiem coś tam z tego się w filmie nie ostało? Chodzi mi oczywiście o sekwencje z niewidzialnym predatorem, które kręcone były z oczojebnym pomarańczowym kostiumem, który potem zastępowano zniekształconym tłem.

Tutaj ujęcie z kostiumem wg pierwotnego projektu

Obrazek
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: PREDATOR 3D (2013)

#19 Post autor: kiedyśgrześ » wt lip 23, 2013 18:34 pm

testy na pewno robili w tym kostiumie, są na dvd, co do filmu, tam są sceny gdzie Predzio w kamuflażu wygląda tak jakby inaczej, ale nigdy się nie przyglądałem pod kątem tej "muchy" :) pewnie teraz sprawdzę, dawno nie widziałem
Obrazek

Awatar użytkownika
Gieferg
Asystent orkiestratora
Posty: 429
Rejestracja: wt paź 25, 2016 16:30 pm

Re: PREDATOR 3D (2013)

#20 Post autor: Gieferg » czw lis 10, 2016 15:21 pm

Adam pisze:ierwsze wydanie (stare) było oszustwem, bo to było gówno a nie blurej - była to tylko kompresja w przestarzałym mpeg2 i miała spore ziarno - pod wpływem opinii szybko zniknęło z produkcji. Tego w ogóle nie da się oglądać bo wygląda jak divx 700 mb :mrgreen:
Pierwsze wydanie Blu-ray jest ok, tylko nieco zbyt mocno skompresowane, ale nie ma tragedii. Ziarno jest bo tak ten film nakręcono i ma tam być. Spartolone jest Ultimate Hunter Edition w którym ktoś to ziarno próbował usuwać i udało mu się stworzyć bodaj najbardziej skopany "remaster" w historii nośnika (Wosk i mydło wylewają się z ekranu). Wersję 3D oparto na tym samym śmieciowym remasterze i tyle samo jest warta.
Tego w ogóle nie da się oglądać bo wygląda jak divx 700 mb :mrgreen:
Bzdurzysz :)
ale jakby mi dali za darmo to bym wziął to Ulimate (UHE)
ooołkej...
Muzyka filmowa na Filmożercach

Want list: Tyler - (John) Rambo / Silvestri - Avengers

ODPOWIEDZ