"Uncharted: Drake's Fortune"

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

"Uncharted: Drake's Fortune"

#1 Post autor: lis23 » pt lut 07, 2014 16:55 pm

http://www.filmweb.pl/news/%22Uncharted ... era-102367

Osobiście uważam, że tylko poważne potraktowanie tego projektu dałoby szansę na na prawdę dobry film, czyli reżyserią powinien się zająć ktoś, kto ma na koncie dobre filmy przygodowe: Stephen Sommers / " Mumia ", " Powrót Mumii " / , Gore Verbinski / Piraci z Karaibów / lub ... Steven Spielberg a w roli Sullego, Harrison Ford :P :D
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Odp: "Uncharted: Drake's Fortune"

#2 Post autor: WhiteHussar » pt lut 07, 2014 18:39 pm

Poprzeczka jest ustawiona wysoko. Tak jak Lis powiedział, za tą ekranizacje powinine się ktoś zabrać z niezłym dorobkiem filmowym tego gatunku. Co do Forda, świetny pomysł ale wydaje mi się, że przycmil by głównego bohatera.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: "Uncharted: Drake's Fortune"

#3 Post autor: Templar » pt lut 07, 2014 21:42 pm

No ja też liczyłem na jakieś większe nazwiska, najbardziej to scenarzysta póki co nie zachęca, bo reżyser to jeszcze może się pochwalić tym The King of Kong :P

Harrison Ford to w sumie ciekawy byłby wybór, bo Drake to w końcu współczesny Indiana. Ale osobiście wzorując się na grach to widziałbym w tej roli Roberta De Niro, idealnie by się nadawał :D

Ja tylko mam nadzieję, że niezależnie od tego kto będzie reżyserował, pisał scenariusz, występował itd. to do muzyki wezmą Edmonsona, każdy inny wybór to będzie fail, a nawet epic fail :P Już wystarczy, że do Serenity zachciało im się zmiany i widać co wyszło :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "Uncharted: Drake's Fortune"

#4 Post autor: lis23 » pt lut 07, 2014 22:19 pm

De Niro?, no nie wiem, jakoś mi nie leży z gęby ;)
a Ford mógłby się nieźle pobawić jako mentor następcy Indiany i to w końcu on reklamował trzecią część gry
co do muzyki to nie wiem, czy ktokolwiek wybrałby do filmu kompozytora muzyki do gry, ja bym chciał np. Silvestriego w formie z drugiej " Mumii " lub Williamsa ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: "Uncharted: Drake's Fortune"

#5 Post autor: Templar » pt lut 07, 2014 22:22 pm

Przy Serenity się zasłaniali tym, że to kompozytor serialowy i może sobie nie poradzić przy filmie, ale teraz to już ma gry i filmy na koncie, także pełen komplet. A każdy inny kompozytor tylko to za przeproszeniem spierdoli :P A tak to jak będzie nawet słaby film to przynajmniej będzie można liczyć na kolejny dobry score :D
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
WhiteHussar
Nominowany do Emmy
Posty: 1504
Rejestracja: sob mar 02, 2013 23:31 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Odp: "Uncharted: Drake's Fortune"

#6 Post autor: WhiteHussar » pt lut 07, 2014 22:41 pm

Najważniejsze to kto zagra Drake. Postać w grze jest świetnie wykreowana, więc musiał by zagrać go ktoś kto się nadaje na filmy przygodowe. Ciężki wybór.

Według mnie, problemem każdej ekranizacji gry wideo są nijakie scenariusze.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "Uncharted: Drake's Fortune"

#7 Post autor: lis23 » pt lut 07, 2014 23:09 pm

I aż strach sobie uświadamiać, że za podstawę scenariuszy Indiana Jonesów robiły chyba nowele Lucasa? ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ