Man of Steel

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Man of Steel

#241 Post autor: Paweł Stroiński » czw paź 17, 2013 12:59 pm

Tak, w aranżacji Shirley Walker.

Awatar użytkownika
Agent
Zdobywca Oscara
Posty: 2049
Rejestracja: śr cze 29, 2011 10:02 am

Re: Man of Steel

#242 Post autor: Agent » czw paź 17, 2013 15:17 pm

Technicznie tematy Williamsa i Elfmana stoją na wyższym poziomie.
Chociaż z drugiej strony, gdyby Zimmer zrobił score i temat główny zarówno do Gacka jak i Supcia na pełną orkiestrę to nie było by tak źle.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Man of Steel

#243 Post autor: Koper » ndz paź 20, 2013 19:43 pm

Obejrzałem sobie Man of Steel i nie jest to taki zły film, jak go (niektórzy) malują. Nigdy nie lubiłem Supermana, ale nawet dało się to obejrzeć bez bólu, choć w końcowej części CGI napierdzielanki było już trochę za dużo. Ale w sumie bardziej mi się podobał niż TDKR. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Man of Steel

#244 Post autor: lis23 » czw paź 24, 2013 16:30 pm

Koper pisze:Obejrzałem sobie Man of Steel i nie jest to taki zły film, jak go (niektórzy) malują. Nigdy nie lubiłem Supermana, ale nawet dało się to obejrzeć bez bólu, choć w końcowej części CGI napierdzielanki było już trochę za dużo. Ale w sumie bardziej mi się podobał niż TDKR. :P

To tak jak i mi, tyle, że brakuje mi tu tych typowo " Supermanowych " akcentów, jak Kryptonit, samotnia, " normalna " Lois, która jeszcze nie wie, że Clark i Superman to jedna i ta sama osoba, " normalny " Clark - okularnik, itp.

A nasze wydanie BD jest oczywiście okrojone; w kolekcjonerce brakuje trzeciego dysku BD z dodatkami Journey of discovery oraz Planet Krypton.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Man of Steel

#245 Post autor: Wawrzyniec » pt paź 25, 2013 23:09 pm

Koper pisze:Obejrzałem sobie Man of Steel i nie jest to taki zły film, jak go (niektórzy) malują. Nigdy nie lubiłem Supermana, ale nawet dało się to obejrzeć bez bólu, choć w końcowej części CGI napierdzielanki było już trochę za dużo.
O proszę nie sądziłem, że w tej materii będziemy się zgadzać? :)
Koper pisze: Ale w sumie bardziej mi się podobał niż TDKR. :P
No tak, a więc jednak w pełni się nie zgadzamy.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Man of Steel

#246 Post autor: Wawrzyniec » pt kwie 24, 2015 01:15 am

#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Gieferg
Asystent orkiestratora
Posty: 429
Rejestracja: wt paź 25, 2016 16:30 pm

Re: Man of Steel

#247 Post autor: Gieferg » ndz lis 06, 2016 11:12 am

Jak dla mnie Man of Steel był filmem roku 2013 (9/10), blu na półce, cztery czy pięć seansów za mną, wielka szkoda, że kontynuacja w postaci BvS nawet się nie zbliżyła do tego poziomu.
Muzyka filmowa na Filmożercach

Want list: Tyler - (John) Rambo / Silvestri - Avengers

ODPOWIEDZ