POLSKIE KINO - dyskusja

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26138
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1306 Post autor: Koper » śr lut 06, 2019 17:17 pm

Ech, i Goya już na psy schodzi... :(

;) ;)

W sumie ciekawsze jest to, że dali nagrodę za score temu elektronicznemu czemuś:
https://www.amazon.com/El-Reino-Banda-S ... B07J1RFGSM

Jednak zdecydowanie schodzą na psy...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

hp_gof

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1307 Post autor: hp_gof » ndz lut 10, 2019 13:45 pm

No no, Żal namieszał w nagrodach gildii operatorów :) Jak jeszcze dzisiaj Zimna wojna zrobi szał na BAFTAch, to będzie ciekawa końcówka sezonu oscarowego :) Mam takie wrażenie, że coraz więcej ludzi zaczyna teraz oglądać i doceniać Zimną wojnę, a Roma, mimo że doceniana, to największy hype ma już za sobą. No ale zobaczymy :)
https://www.indiewire.com/2019/02/asc-a ... 202042548/

hp_gof

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1308 Post autor: hp_gof » śr lut 13, 2019 21:30 pm

The Music of Cold War. Zimna wojna w kolorze - tego nie da się odzobaczyć! :shock: :shock: :shock:
https://twitter.com/IMDb/status/1095699685174587392

hp_gof

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1309 Post autor: hp_gof » pn lut 25, 2019 14:57 pm

Szyc w Holiłudzie nie próżnował :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1310 Post autor: Adam » pn lut 25, 2019 15:33 pm

prawidłowo, szkoda tylko, że widać że to była totalna łapanka bez pomysłu, focił z byle kim się udało po prostu. Latifa? Elliot? Serio?
Emma :o <3
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1311 Post autor: Wojteł » pn lut 25, 2019 16:33 pm

XD Na filmwebie ma wpisane 178 cm wzrostu, ale jak jest niższy od Maleka, to pozdro z tymi liczbami :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1312 Post autor: Adam » pn lut 25, 2019 16:35 pm

może to była długość członka w zwisie ? :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2848
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1313 Post autor: swordfish » pn lut 25, 2019 16:35 pm

Adam, zazdrościsz. Sam byś chciał takie fotki. Do tych artystów udało mu się podejść. Inni byli chronieni obstawą lub nie wyrażali zgodę na zdjęcie. Dla Borysa taka okazja bycia w sercu Hollywood może już się nie powtórzyć. Wróci do Polski i dalej będzie musiał w kolejnym kom-romie udawać, że zachwyca się Wieniawą lub Szatanką.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1314 Post autor: Adam » pn lut 25, 2019 16:37 pm

ale ja nie mówię, że to coś złego. mówię, że po doborze gości widać, że to niestety była łapanka w jego wykonaniu. i mu tego współczuję.
zresztą ja nawt zapomniałem że on w tym filmie grał. Aśka jakby zrobiła rajd po dywanie to by z każdym miała - jego tam nikt nie kojarzy, z tego filmu też. ot trafiło się ślepej kurze ziarno i wykorzystał jak mógł :)
Tak jak wypromowała sie na tym filmie Aśka, to nie miała żadna pl aktorka od roli Scorupco w Goldeneye. Pawlikowski i Żal już mieli markę. Kot? Słabo, za granicą przez chwilę o nim gadali przez tą plotę z Bondem. A o Aśce jest wszędzie, nawet słynne aktorki wstawiaja u siebie posty z jej fotami - nie z resztą obsady.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1315 Post autor: Kaonashi » pn lut 25, 2019 16:43 pm

Nawet na pewnym forum o muzyce filmowej na końcu internetu. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2848
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1316 Post autor: swordfish » pn lut 25, 2019 16:45 pm

"Zimna wojna" bez Bafty, Cezara i Oskara. Ale nie wszystko stracone. Przed nami rozdanie włoskich nagród Donatello. "Zimna wojna" w kategorii filmów zagranicznych (nie wiem tylko dlaczego Google twierdzi, że jest to kategoria filmów spoza Unii Europejskiej?).
Trzymamy kciuki również za Kasię Smutniak, nominowaną za rolę w "Oni" (Loro).

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1317 Post autor: Wojteł » pn lut 25, 2019 16:45 pm

i widać, że to niestety była łapanka w jego wykonaniu. i mu tego współczuję.
Zwłaszcza, że coś o tym wiesz, nie? :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: POLSKIE KINO - dyskusja

#1318 Post autor: Adam » pn lut 25, 2019 16:52 pm

zobaczymy co Aśka zrobi z tym sukcesem, ale obstawiam, że ta decyzja o macierzyństwie akurat teraz nie była dobrą decyzją w kwestii występów zagranicznych. no ale czas pokaże. tam jest pińcet takich aktorek jak ona i nikt nie będzie czekał aż ona z pieluch wyjdzie. a że u nas będzie teraz królową, to oczywiste. ale chciało by serduszko, by znów jakaś polka namieszała w hojłódzie...
Zwłaszcza, że coś o tym wiesz, nie? :P
Tak, z tych, których łapałem, a którzy mi odmówili to tylko Sting i Aerosmith - a byli za szybą metr ode mnie.. Także znam smak odmowy od mistrzuni... Ale to chuje dla fanów i każdy łapacz o tym wie. Resztę z tych o których się starałem, zawsze mi się udało złapać poza jednym - Queenem w Krakowie - za dużo było ludzi, ale kumpel był wcześniej, był przez to bliżej i jemu się udało i fota i autografy. No i Stonesi w Wawie, ale byłem metr od nich i też wystarczyło.. O Bryanie Adamsie, Knopflerze i McCartneyu nie wspominam, bo tutaj nie ma szans na autograf czy fotę, bo oni z płyty lotniska wsiadają w limuzynę która ich wwozi na halę i tak samo od razu wracają bezpośrednio - przynajmniej w Krakowie tak było, nie nocują. Niestety wiele 100% okazji mi przeszło i przechodzi koło nosa z powodu pracy - mam problem z wolnym czy urlopem, więc nie mogłem i nie mogę być często, a potem mnie ziomki wkurwiają fotami przesyłanymi mmsem.. Tyle, że ja nie jestem łapacz, interesują mnie tylko konkretne osoby, a nie byle ktokolwiek, jak widać Szyca, ale to każdego indywidualna sprawa.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#1319 Post autor: Wojteł » pn lut 25, 2019 22:33 pm

Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NAGRODY BRANŻOWE

#1320 Post autor: Adam » wt lut 26, 2019 10:41 am

akcja od 1:58 :mrgreen:


youtu.be/zzHxAQMfeyQ
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ