AvP 2

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

AvP 2

#1 Post autor: Mariusz Tomaszewski » czw cze 08, 2006 20:47 pm

:lol: No to nie mogę się doczekać :D

http://www.joblo.com/index.php?id=11651
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » czw cze 08, 2006 22:16 pm

Zmienili "Rasiaka Hollywoodu" na dwóch gości od F/X (ciekawe czy chociaż od tradycyjnych efektów, czy też cyfrowych obrabiaczy). Z deszczu pod rynnę? :)

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: Marek Łach » czw cze 08, 2006 22:40 pm

Tego badziewia ciąg dalszy? No cóż, nie takie rzeczy się w Hollywood już działy :p

Marcin Bensz
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 97
Rejestracja: wt maja 31, 2005 12:20 pm

#4 Post autor: Marcin Bensz » pt cze 09, 2006 08:18 am

O matko... Kolejny debilny film znów napiera na ekrany kin.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: AvP 2

#5 Post autor: Tomek » pt cze 09, 2006 08:56 am

Mariusz Tomaszewski pisze::lol: No to nie mogę się doczekać :D

http://www.joblo.com/index.php?id=11651
Coś mi się nie wierzy, że ten film w ogóle powstanie. Takich zapowiedzi-film-widm pojawia się od groma... Popatrzcie ile lat powstaje Indy 4 (i lepiej żeby nigdy nie powstał) albo jak to ponośc Conan 3 miał
powstać... ;)

Lepiej jakby Scott zabrał się za prequel pierwszego Obcego i tam Fox wrzucił furę pieniędzy, w którym wyjaśnione byłoby pochodzenie Aliena (co kiedyś tam zapowiadano)
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: AvP 2

#6 Post autor: Koper » pt cze 09, 2006 11:53 am

Tomek pisze: Lepiej jakby Scott zabrał się za prequel pierwszego Obcego i tam Fox wrzucił furę pieniędzy, w którym wyjaśnione byłoby pochodzenie Aliena (co kiedyś tam zapowiadano)
Znając trendy współczesnego sci-fi (efekty, efekty i jeszcze raz efekty), to może jednak niech oni zupełnie się od Obcego odczepią...

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#7 Post autor: Mariusz Tomaszewski » pt cze 09, 2006 14:04 pm

Marcin Bensz pisze:O matko... Kolejny debilny film znów napiera na ekrany kin.
Tutaj bym polemizował. Potencjał, jaki drzemie w tej tematyce jest ogromny. Kto wątpi, że historia konfliktu ludzi, predatorów i obcych nie może posiadać dobrej fabuły, niechaj zagra w AvP 2. To, że w Hollywood nie są w stanie połączyć tego w jedną logiczną całość, to już smutna historia. Zagdzam się, że AvP - the Movie było totalnym rozczarowaniem. Wiem co mówię, bo długo czekałem na ten obraz. Jednakże nie zgodzę się na mieszanie z błotem całego świata AvP z powodu 'dzieła' Paula W. Andersona. To tak, jakby oceniać Batmana przez pryzmat części 3 i 4. Mam nadzieję, że AvP 2 okaże się dobrym kinem sci/fi. Jeśli jednak znowu dostaniemy film dla dwunastolatków montowany przez dwunastolatków, to ja jednak prosiłbym, aby Hollywood przestało profanować tą kultową serię. Bo jak tak dalej pójdzie, to AvP 3 zrobi Uwe Boll, a wtedy będę musiał osobiście udać się do USA :wink:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Marcin Bensz
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 97
Rejestracja: wt maja 31, 2005 12:20 pm

#8 Post autor: Marcin Bensz » pt cze 09, 2006 23:58 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:
Marcin Bensz pisze:O matko... Kolejny debilny film znów napiera na ekrany kin.
Tutaj bym polemizował. Potencjał, jaki drzemie w tej tematyce jest ogromny. Kto wątpi, że historia konfliktu ludzi, predatorów i obcych nie może posiadać dobrej fabuły, niechaj zagra w AvP 2. To, że w Hollywood nie są w stanie połączyć tego w jedną logiczną całość, to już smutna historia. Zagdzam się, że AvP - the Movie było totalnym rozczarowaniem. Wiem co mówię, bo długo czekałem na ten obraz. Jednakże nie zgodzę się na mieszanie z błotem całego świata AvP z powodu 'dzieła' Paula W. Andersona. To tak, jakby oceniać Batmana przez pryzmat części 3 i 4. Mam nadzieję, że AvP 2 okaże się dobrym kinem sci/fi. Jeśli jednak znowu dostaniemy film dla dwunastolatków montowany przez dwunastolatków, to ja jednak prosiłbym, aby Hollywood przestało profanować tą kultową serię. Bo jak tak dalej pójdzie, to AvP 3 zrobi Uwe Boll, a wtedy będę musiał osobiście udać się do USA :wink:
Mariusz, miałem na myśli to, że AvP jako film był jednym wielkim nieporozumieniem... Gra była wspaniała - owszem, ale film był beznadziejnie nudnym i głupim kinem.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#9 Post autor: Tomek » pn cze 12, 2006 20:40 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:
Marcin Bensz pisze:O matko... Kolejny debilny film znów napiera na ekrany kin.
Tutaj bym polemizował. Potencjał, jaki drzemie w tej tematyce jest ogromny. Kto wątpi, że historia konfliktu ludzi, predatorów i obcych nie może posiadać dobrej fabuły, niechaj zagra w AvP 2. To, że w Hollywood nie są w stanie połączyć tego w jedną logiczną całość, to już smutna historia. Zagdzam się, że AvP - the Movie było totalnym rozczarowaniem. Wiem co mówię, bo długo czekałem na ten obraz. Jednakże nie zgodzę się na mieszanie z błotem całego świata AvP z powodu 'dzieła' Paula W. Andersona. To tak, jakby oceniać Batmana przez pryzmat części 3 i 4. Mam nadzieję, że AvP 2 okaże się dobrym kinem sci/fi. Jeśli jednak znowu dostaniemy film dla dwunastolatków montowany przez dwunastolatków, to ja jednak prosiłbym, aby Hollywood przestało profanować tą kultową serię. Bo jak tak dalej pójdzie, to AvP 3 zrobi Uwe Boll, a wtedy będę musiał osobiście udać się do USA :wink:
A co ma piernik do wiatraka? :) Przecież zakładałeś ten topic pisząc o filmie a nie grach... :-b
Obrazek

Marcin Bensz
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 97
Rejestracja: wt maja 31, 2005 12:20 pm

#10 Post autor: Marcin Bensz » pn cze 12, 2006 23:38 pm

Może Mariusz nie widzi różnicy pomiędzy filmem, a grą. ;-)

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#11 Post autor: Łukasz Wudarski » wt cze 13, 2006 00:00 am

Tomek pisze:
A co ma piernik do wiatraka?
Mąka...
Why So Serious !?

ODPOWIEDZ