Star Wars

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Star Wars

#1906 Post autor: Adam » pn kwie 08, 2024 09:09 am

Wawrzyniec pisze:
wt kwie 02, 2024 13:49 pm
Wrzucanie 2 kwietnia newsów z 1 kwietnia powinno być zabronione.
tylko że taki rozwód spraw jest bardzo możliwy, co Disney sukcesywnie kolejnymi decyzjami pokazuje od wielu lat.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2999
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Star Wars

#1907 Post autor: qnebra » pn kwie 08, 2024 12:18 pm

Mowa o firmie w której poprzedni CEO nie miał nawet tej elementarnej przyzwoitości, by dać swojemu następcy po prostu rządzić. Choć też teraz Chapek wygląda obecnie na szczęśliwego człowieka, po tym jak opuścił ten cyrk. Za to Iger postarzał się o dziesięć lat w ciągu niecałych dwóch lat.

Więc tak, perspektywa Kennedy na stanowisku CEO Disney jest idiotycznie głupia, lecz przy tym bardzo prawdopodobna, bo całe szefostwo firmy łącznie z szefem to kretyni.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13122
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1908 Post autor: lis23 » śr kwie 17, 2024 12:59 pm

Jakoś za czasów oryginalnej trylogii było łatwiej - teraz, gdy wie się o tym, że przez te dwadzieścia lat od "Zemsty Sithów" do "Nowej Nadziei" był nie tylko Obi Wan, Yoda, Luke i Leia ale i Kanan, Ezra Bridgers,Cere i Cal Kestis ( a to pewnie nie wszyscy ) to trochę szkoda, że finalnie dostaliśmy tylko Luke'a ale kto mógł to wtedy wiedzieć? Aż jestem ciekawy co się finalnie stanie z Calem, bo to byłby dobry materiał na filmy lub serial. Najgorsze, że po Sadze Skywalkerów tych Jedi jest jeszcze mniej niż za czasów Imperium, może ten film o Zakonie Rey coś zmieni?
Ja sobie zawsze wyobrażałem, że o ile prequele są o upadku Republiki i Jedi, oryginalna trylogia jest o nadziei i o upadku Imperium to trzecia trylogia będzie o odbudowie Zakonu Jedi ale zarówno w Legendach jak i w Kanonie się to nie udało - a to pojawili się Yuuzhan Vongowie i Jacem Solo przeszedł na Ciemną Stronę Mocy, a to pojawił się Najwyższy Porządek i Ben Solo przeszedł na Ciemną Stronę ;) W obu przypadkach, Luke zawiódł jako Mistrz Jedi i o ile w Legendach jakoś to się jeszcze kręciło to w Kanonie praktycznie nie ma już Jedi.
Tak mnie naszło bo gram teraz w Jedi Ocalały, od nowa bo kupiłem dosyć tanio na XSX ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13122
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1909 Post autor: lis23 » pn kwie 29, 2024 13:43 pm

Aż trzy seriale w 2024 roku?
W czerwcu będzie "The Acolyte", w sierpniu drugi sezon "Andora" a ponoć w grudniu "The Sceleton Crew".
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23271
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Star Wars

#1910 Post autor: Mystery » pn kwie 29, 2024 14:41 pm

Przecież Andor przełożyli na kolejny rok. Sceleton ma niby być w tym roku, ale go też jeszcze mogą przełożyć, także póki co pewny w 2024 jest tylko Acolyte.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13122
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1911 Post autor: lis23 » pn kwie 29, 2024 14:56 pm

Ostatnio gdzieś podawali, że drugi sezon Andora w czerwcu:

https://www.ppe.pl/publicystyka/340700/ ... isney.html
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ