Co słychać w TV

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gosia
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 68
Rejestracja: czw sty 05, 2006 19:37 pm
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

#16 Post autor: Gosia » wt cze 06, 2006 15:21 pm

Thedues pisze:Wszak finały są co 4 lata a na przykład SESJA co semestr:D:D
No i wlasnie z powodu sesji nie zobacze ani jednego meczu fazy grupowej :cry: (to tak zebyscie nie mysleli ze tylko faceci MŚ ogladaja, a w kazdym razie wyrazaja chec ogladania :wink:)
"Never let your wife prevent you from buying equipment. A house will not buy a synthesizer, but a synthesizer can buy a house." Hans Zimmer

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#17 Post autor: Łukasz Wudarski » wt cze 06, 2006 21:33 pm

Wiem że leciał. Sam go oglądałem ze trzy razy. Ale chcę sie w końcu wziać za reckę obeicywanego Vangelisa wiec obacze Bounty (poza tym na TVP 1 jest bez reklam). A Przemo nie kieruj na mnie gromów że jestem zły kibic. Ja nie jestem w ogóle kibicem, nigdy nim nie byłem i nie będe, a już na pewno nie piłki nożnej (wybaczcie traumy z dzieciństwa pozosatwiają swój ślad :lol:

Hm jak mnie znudzi Bounty to mam jeszcze nowego Redlińskiego do poczytania...
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#18 Post autor: Koper » wt cze 06, 2006 22:16 pm

Co z Ciebie za facet, jak mundialu nie oglądasz. :P Chociaż od telenowel się trzymasz z daleka? :D

A "Bounty" to chodiz o to z Gibsonem... Aha... Pamiętam, że ładne dziewczyny tam były. :D:D A ogólnie film jakiś nienadzwyczajny. Może na wyspie Pitcairn obowiązkowy jako wariacja na temat historii przodków, ale mnie to tam rybka. Gdyby nie te panny, to w ogóle nie byłoby na czym oka zaiwesić. :D;)

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#19 Post autor: Marek Łach » wt cze 06, 2006 22:41 pm

Łukasz Wudarski pisze:Wiem że leciał. Sam go oglądałem ze trzy razy. Ale chcę sie w końcu wziać za reckę obeicywanego Vangelisa wiec obacze Bounty
A, jeśli wymaga tego recenzja, to kolega Łukasz jest rozgrzeszony :mrgreen:

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#20 Post autor: Marek Łach » wt cze 06, 2006 22:46 pm

Łukasz Wudarski pisze: Hm jak mnie znudzi Bounty to mam jeszcze nowego Redlińskiego do poczytania...
A co Redliński teraz w ogóle wydał? Czy o Telefrenii mówisz?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#21 Post autor: Koper » wt cze 06, 2006 22:59 pm

Marek Łach pisze:A, jeśli wymaga tego recenzja, to kolega Łukasz jest rozgrzeszony :mrgreen:
Taa... akurat, recenzja. Dziewczyny z Oceanii mu się spodobały. ;):D

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#22 Post autor: Łukasz Wudarski » wt cze 06, 2006 23:45 pm

Telefrenie sobie kupiłem, więc chce przeczytac a w szafie lezy juz od dwóch meisiecy bo ja ciągle się z pracą motam, ale już w piątek koniec...

A do Kopra...

Co ze mnie za facet? Przekorny : :twisted:
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#23 Post autor: Thedues » śr cze 07, 2006 13:04 pm

Gosia pisze:No i wlasnie z powodu sesji nie zobacze ani jednego meczu fazy grupowej (to tak zebyscie nie mysleli ze tylko faceci MŚ ogladaja, a w kazdym razie wyrazaja chec ogladania )
Gosiu nie przesadzaj;) Ja też nie zobacze wszystkich wazne żeby wybrac perełki bo co mnie obchodzi mecz Pargwaju z Trinidadem i Tobago:D?? czy też Angoli z Iranem;] (chyba moze interesowac kto szybciej kogo zarazi Aidsem;) albo kto pierwszy sie wysadzi w powietrze:D )

Na pewno meczyki Polaków trza zobaczyć oczywiście mowa tu o pierwszych dwóch jako obowiązkowe bo nie wiadomo czy po 2-ch meczach nasz udział sie w turnieju już zakończy a meczu o pietruszke nie warto oglądać gdy ma się na głowie mnóstwo egzaminów=)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Gosia
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 68
Rejestracja: czw sty 05, 2006 19:37 pm
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

#24 Post autor: Gosia » śr cze 07, 2006 15:54 pm

Thedues pisze:Gosiu nie przesadzaj;) Ja też nie zobacze wszystkich wazne żeby wybrac perełki bo co mnie obchodzi mecz Pargwaju z Trinidadem i Tobago:D?? czy też Angoli z Iranem;] (chyba moze interesowac kto szybciej kogo zarazi Aidsem;) albo kto pierwszy sie wysadzi w powietrze:D )

Na pewno meczyki Polaków trza zobaczyć oczywiście mowa tu o pierwszych dwóch jako obowiązkowe bo nie wiadomo czy po 2-ch meczach nasz udział sie w turnieju już zakończy a meczu o pietruszke nie warto oglądać gdy ma się na głowie mnóstwo egzaminów=)
Problem w tym ze ja ich nie zobacze z powodu braku telewizora a nie z dlatego ze bede sie uczyc :? no ale 23 koniec sesji(przynajmniej pierwszego podejscia :wink: ) i wtedy juz nie bedzie przeszkod w ogladaniu mistrzostw :)
"Never let your wife prevent you from buying equipment. A house will not buy a synthesizer, but a synthesizer can buy a house." Hans Zimmer

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#25 Post autor: Koper » śr cze 07, 2006 17:06 pm

Thedues pisze:Gosiu nie przesadzaj;) Ja też nie zobacze wszystkich wazne żeby wybrac perełki bo co mnie obchodzi mecz Pargwaju z Trinidadem i Tobago:D??
To akurat może być zupełnie fajny meczyk. :D:D;)

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#26 Post autor: Thedues » śr cze 07, 2006 21:14 pm

Gosia pisze:Problem w tym ze ja ich nie zobacze z powodu braku telewizora a nie z dlatego ze bede sie uczyc no ale 23 koniec sesji(przynajmniej pierwszego podejscia ) i wtedy juz nie bedzie przeszkod w ogladaniu mistrzostw
Heh:P No ale można do knajpki z kolegami skoczyć;) Wszak z tego co pamiętam to jesteś z Królewskiego Miasta Krakowa więc jest gdzie=) Tylko, żeby nie było niespodzianek należy troszkę wcześniej przyjść;) aby zasiąść wygodnie i delektować się przy meczyku zimnym bro;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Gosia
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 68
Rejestracja: czw sty 05, 2006 19:37 pm
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

#27 Post autor: Gosia » śr cze 07, 2006 21:39 pm

Thedues pisze: Heh:P No ale można do knajpki z kolegami skoczyć;) Wszak z tego co pamiętam to jesteś z Królewskiego Miasta Krakowa więc jest gdzie=) Tylko, żeby nie było niespodzianek należy troszkę wcześniej przyjść;) aby zasiąść wygodnie i delektować się przy meczyku zimnym bro;)
Niezly pozmysl, bede musiala sprobowac :wink:
"Never let your wife prevent you from buying equipment. A house will not buy a synthesizer, but a synthesizer can buy a house." Hans Zimmer

Awatar użytkownika
Gosia
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 68
Rejestracja: czw sty 05, 2006 19:37 pm
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

#28 Post autor: Gosia » pt cze 09, 2006 23:00 pm

Całe szczescie ze jednak tego nie widzialam... :roll:
"Never let your wife prevent you from buying equipment. A house will not buy a synthesizer, but a synthesizer can buy a house." Hans Zimmer

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#29 Post autor: Łukasz Wudarski » sob cze 10, 2006 12:51 pm

Łukasz Wudarski pisze:Po co ogladac jak jakieś Ekwadorczyki leją naszych po dupach. Wy bedzięcie się wk...wiac jak Rasialdo w piłke nie trafia, a ja se Daniela Day Lewisa i Mela Gibsona pooglądam.

PS założe sie o batonik Bounty że bedzięcie wyboru żałować... (panie Koprze panie Mariuszu i panie Przemku K.) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Czyżbym wygrał BOUNTY :))))
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#30 Post autor: Koper » ndz cze 11, 2006 10:52 am

Nie, bo nawet gdybym wiedział, że to się tak skończy i tak bym to (Polska-Ekwador) oglądał. :P A Bounty już widziałem. :P

ODPOWIEDZ