Capote + Good Night 'n Good Luck

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Capote + Good Night 'n Good Luck

#1 Post autor: Marek Łach » śr lut 22, 2006 16:52 pm

Któryś z kolegów widział już może powyższe filmy? Jak tylko zdrówko dopisze, zamierzam się wybrać na co najmniej jeden z nich (pewnie ten Clooneya) i chciałem wiedzieć, czy to dobra decyzja, czy też może powinienem iść na Tylko mnie kochaj? Czekam na odpowiedzi życzliwych!

:mrgreen:

Mefisto

#2 Post autor: Mefisto » sob mar 04, 2006 00:44 am

Oba filmy naprawdę dobre (choć chyba lepszy Good night) - oba mają świetne role pierwszoplanowe, na których opiera się całość. Oba nie są jednak także lekkie, łatwe i przyjemne. Ale polecam :D

Awatar użytkownika
Olek Dębicz
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 63
Rejestracja: pn cze 06, 2005 21:30 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: Olek Dębicz » sob mar 04, 2006 17:17 pm

Oba filmy są znakomite! To niezwykle dojrzałe, mądre i pod każdym względem perfekcyjne dzieła! Znakomite scenariusze, kreacje aktorskie (HOFFMAN!!!), pierwszorzędne scenariusze, zdjęcia i przede wszystkim reżyseria. Mnie szczególnie podobał się Capote - uważam go za film roku! Brawa dla Millera!!!!
Brokeback Mountain do pięt nie dosięga wymienionym obrazom.
Aleksander Dębicz - redaktor portalu Soundtracks.pl

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#4 Post autor: Ghostek » ndz mar 05, 2006 00:35 am

Obejrzałem Good Night... strasznie przegadany film. Jakoś mi się na nim czas dłużył. :P
Obrazek

ODPOWIEDZ