Vangelis

W tym dziale piszemy o naszych soundtrackowych odkryciach, o partyturach twórców mało znanych, lub zapomnianych, kompozytorach z których dziełami warto się zapoznać.
Wiadomość
Autor
Mario

Vangelis

#1 Post autor: Mario » czw gru 29, 2005 22:51 pm

Proponuje posłuchać najbardziej genialnego ze wszystkich soundtrack'ów - mianowicie przypomnieć sobie przygody postaci właściwie ikony światowej sf Ricka Deckarda - Łowca androidów czyli Blade Runner
pzdr

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#2 Post autor: Mariusz Tomaszewski » sob gru 31, 2005 16:34 pm

Oj biedny Vangelis i jego Blade Runner... Ta recka coś ma u nas pecha... :roll:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Mario

Recka - czy raczej Rewelka

#3 Post autor: Mario » wt sty 03, 2006 01:18 am

A więc jest i odpowiedz jak było przewidziane 8)
Szanowy Redaktorze zastanawiam się nad tym: czy aby użycie słowa "recka" nie było zbyt pochopne - w moim pierwszym odczuciu to słowo kojarzy mi się raczej pejoratywnie. A dotrwałem do końca i chyba mam dobry gust :roll:
W związku z powyższym Pan Redaktor powinien rozszerzyć wypowiedziną myśl.

Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#4 Post autor: Mariusz Tomaszewski » wt sty 03, 2006 02:18 am

No więc nie miałem niczego złego na myśli, używając słowa 'recka'. To taki nasz żargon redakcyjny, używamy go przy każdej recenzji. To nic innego jak pieszczotliwe określenie :wink: Co zaś się tyczy Blade Runnera, to więc recenzja była już gotowa, i to nader ciekawa z tego co wiem, niemniej z przyczyn od nas niezależnych nie pojawiła się jeszcze na łamach naszego portalu. No cóż, czas zapomnieć o straconych tekstach i napisać nowe :wink:
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

ODPOWIEDZ