France

W tym dziale piszemy o naszych soundtrackowych odkryciach, o partyturach twórców mało znanych, lub zapomnianych, kompozytorach z których dziełami warto się zapoznać.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mariusz Tomaszewski
Szofer w RCP
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 30, 2005 21:04 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

France

#1 Post autor: Mariusz Tomaszewski » ndz gru 04, 2005 00:37 am

Skoro alkowi się nie chciało, to ja wywołam do tablicy jeden tytuł. Armand Amar - 'La Terre Vue du Ciel'. Nic więcej nie powiem, ale mogę zapewnić, że na pewno nikt się nie rozczaruje 8)
Seksowny redaktor portalu www.filmmusic.pl :P

Gość

Re: France

#2 Post autor: Gość » ndz gru 04, 2005 16:38 pm

Mariusz Tomaszewski pisze:Skoro alkowi się nie chciało, to ja wywołam do tablicy jeden tytuł. Armand Amar - 'La Terre Vue du Ciel'. Nic więcej nie powiem, ale mogę zapewnić, że na pewno nikt się nie rozczaruje 8)
Ano, jakoś tak się rozleniwiłem ostatnio :P

Wracając do Amara. To niezawodny (jak narazie) kompozytor. Mam jego 3 ścieżki ("La Terre Vue Du Ciel", "Amen" i "Va Vis Et Deviens") i na żadnej się nie zawiodłem. Trzymają wysoki poziom techniczny, przy okazji dają niezły ładunek emocjonalny :)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#3 Post autor: Ghostek » ndz mar 05, 2006 10:24 am

Z dnia na dzień coraz bardziej podoba mi się muzyka Amara. Zaczęło się od "La Terre", a teraz śmigam już po całej jego dyskografii i nie narzekam. Facet swoją muzyką udowadnia, że minimalizm i pojedyńczy dźwięk potrafi niejednokrotnie więcej powiedzieć niż wielkie symfonie, fantastyczne tematy itp. Polecam serdecznie "Baba Aziz" i "La Piste".
Obrazek

ODPOWIEDZ