Niki Reiser - Die Weisse Massai

W tym dziale piszemy o naszych soundtrackowych odkryciach, o partyturach twórców mało znanych, lub zapomnianych, kompozytorach z których dziełami warto się zapoznać.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Niki Reiser - Die Weisse Massai

#1 Post autor: Łukasz Waligórski » pn cze 19, 2006 11:19 am

Film wchodzi do kin w tym tygodniu. Akcja dzieje się w Afryce i muzyka czerpie z tamtejszego folkloru pełnymi garściami. W każdym razie sposób w jaki Reiser to wszystko połączył z nieco popową aranżacją i wielką orkiestrą jest dla mnie absolutnym mistrzostwem. Piękna muzyka, którą swoją drogą zamierzam puścić w swojej audycji... bez wątpienia na to zasługuje :D

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Niki Reiser - Die Weisse Massai

#2 Post autor: Łukasz Wudarski » pn cze 19, 2006 14:22 pm

Łukasz Waligórski pisze:Film wchodzi do kin w tym tygodniu. Akcja dzieje się w Afryce i muzyka czerpie z tamtejszego folkloru pełnymi garściami. W każdym razie sposób w jaki Reiser to wszystko połączył z nieco popową aranżacją i wielką orkiestrą jest dla mnie absolutnym mistrzostwem. Piękna muzyka, którą swoją drogą zamierzam puścić w swojej audycji... bez wątpienia na to zasługuje :D
Ja znam Reisera z Nowhere in Africa, rónież bardzo przyjemnego score'a. Postaram się zdobyć i Masaja...
Why So Serious !?

ODPOWIEDZ