Kompletnie nieznani kompozytorzy

W tym dziale piszemy o naszych soundtrackowych odkryciach, o partyturach twórców mało znanych, lub zapomnianych, kompozytorach z których dziełami warto się zapoznać.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#16 Post autor: Koper » sob mar 11, 2006 11:01 am

Cholera... Ciągle nic. Może napisz do mnie na drugi mail, ten który podałem przy rejestracji na forum, z portalu WP. Jest niemal identyczny jak ten, z którego do Ciebie pisałem, tylko zamiast "o2" ma "wp" :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#17 Post autor: Koper » sob mar 11, 2006 23:02 pm

O! A jednak coś doszło. :) Dzięki.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#18 Post autor: Koper » ndz mar 19, 2006 21:45 pm

Łukasz Wudarski pisze:E tam wcale nie jest trudno zdobyć. Jeśli zadowala Cię dobra jakość mp3 to nie ma żadnego kłopotu, wystarczy wejść do odpowiedniego pokoju na soulseeku i z głowy
A który to jest ten odpowiedni? :)

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#19 Post autor: Łukasz Wudarski » pn mar 20, 2006 13:04 pm

Jest kilka pokojów na soulseeku w których można naleźć prawdziwe miodki i rarytasy. Najbardziej elitarne to Scores, TheScoreZone, Movie Music. Warto do nich wchodzić mając ok 5 tys plików mp3 z muzyką filmowa. Wtedy ma się ogromne szansę na bycie zaakceptowanym przez użytkowników. Pisząc o zaakceptowaniu mowie o dodaniu do listy userów. Żeby to się stało wypada zagaić do takich tuzów soulseeka i powiedzieć ze jest sie poważnym kolekcjonerem filmówki etc. Jak już dodadzą Cię do listy no to wystarczy respektować pewne zasady (dzielić pliki- obowiązkowo, ściągać jeden album na raz i jeden na dzień etc- polecam czytanie user info). Jeśli już będziesz na soulseeku, zapraszam do siebie: mój login to Babuch, siedzę na wszystkich z wymienionych pokoi. Zobacz też loginy chłopaków z naszego portalu... :)
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#20 Post autor: Koper » pn mar 20, 2006 19:18 pm

No to albo
a) ja mam jakiegoś innego Soulseeka
albo
b) nie umiem się nim posługiwać
:D
Osobiście obstawiam raczej 'b)' :)

Znalazłem jedynie pokój MovieMusic a tam siedział koleś, który miał tylko folder o nazwie "No files shared" :D

W ogóle to mi to śmierdzi jakąś arystokracją. Minimalne liczby plików, zaakceptowanie... Wyższe sfery, cholera, pfuj. ;):)

ODPOWIEDZ