The Hire

W tym dziale piszemy o naszych soundtrackowych odkryciach, o partyturach twórców mało znanych, lub zapomnianych, kompozytorach z których dziełami warto się zapoznać.
Wiadomość
Autor
Mefisto

The Hire

#1 Post autor: Mefisto » sob mar 04, 2006 00:38 am

Zapewne każdy (no, powiedzmy że prawie) coś słyszał o tych krótkich filmikach reklamujących BMW. Właśnie dorwałem muzyczkę, na którą składają się HGW, Jablonsky, Jeff Rona czy Mychael Danna i muszę szczerze ją polecić. Świetna, nieskrępowana muzyka akcji. Kilka fragmentów naprawdę cudnych. Niestety o ile wiem dostępny jest tylko ten dvd-rip, a więc razem z odgłosami silników - jednakże to nawet dodaje uroku :)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: The Hire

#2 Post autor: Tomek » wt mar 14, 2006 15:45 pm

Mefisto pisze:Zapewne każdy (no, powiedzmy że prawie) coś słyszał o tych krótkich filmikach reklamujących BMW. Właśnie dorwałem muzyczkę, na którą składają się HGW, Jablonsky, Jeff Rona czy Mychael Danna i muszę szczerze ją polecić. Świetna, nieskrępowana muzyka akcji. Kilka fragmentów naprawdę cudnych. Niestety o ile wiem dostępny jest tylko ten dvd-rip, a więc razem z odgłosami silników - jednakże to nawet dodaje uroku :)
Widziałem wszystkie te krótkie-metraże, niektóre prawdziwe perełki, szczególnie segment reżyserowany przez Anga Lee i muzyka Danny (na początku jak oglądałem byłem święcie przekonany że to Glass :) ). W jakiej jakości jest ten DVD-rip? Ciekawie będzie poszukać ;)
Obrazek

Mefisto

#3 Post autor: Mefisto » pn mar 20, 2006 20:44 pm

Jakość jest całkiem niezła, nie licząc tła, które wybija się w paru ścieżkach na główny plan - wystrzały, wspomniane piski, czasem przyciszone teksty. Niemniej jednak warto - taka muzyka nie leży w końcu na ulicy ;)

ODPOWIEDZ