How To Train Your Dragon - John Powell

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#436 Post autor: Adam » pn paź 15, 2018 14:41 pm

Wawrzyniec pisze:
pn paź 15, 2018 14:39 pm
Ej, bo jakby co to chyba Powell normalnie mieszka w Londynie.
Nie. Może ma stare mieszkanie jesli nie sprzedał, ale od lat mieszka w LA tuż przy plaży. Na YT jest przecież film jak oprowadza po studio i domu.
A Balfe chyba też jest w Londynie, a więc też możecie jakoś zatarasować mu drzwi, aby nie mógł wyjść z domu i więcej score'ów komponować.
Balfa można łatwo dorwać w Londynie, bo on stale wrzuca filmiki jak tylko ma sesję - większość ma w kościele Air. Więc jak tylko ktoś jest akurat na miejscu to jest formalność poczekać przed kościołem.

Najłatwiej to mają mieszkańcy LA - wystarczy po bułki do sklepu iść i już :cry:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#437 Post autor: Wawrzyniec » pn paź 15, 2018 14:54 pm

To też nie do końca jest tak. W Berlinie też ma mieszkać parę osób i jakoś jeszcze ich nie spotkałem. Jedna nawet w dzielnicy obok i też nic. Nie mam po prostu tych talentów do stalkowania. Zresztą Ty Adam sam powiedziałeś, że w Berlinie mieszkam jeden henchman z Bondów.

A Powell to nie ma jakiś innych mieszkań w Londynie? Gdyż ktoś to nie mówił, że on zainwestował w nieruchomości i jest przez to obrzydliwie bogaty, tak że właściwie nie musiałby nic komponować do końca życia, a i tak codziennie mógłby zapalać cygaro od banknotu studolarowego.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#438 Post autor: Adam » pn paź 15, 2018 14:57 pm

Wawrzyniec pisze:
pn paź 15, 2018 14:54 pm
Zresztą Ty Adam sam powiedziałeś, że w Berlinie mieszkam jeden henchman z Bondów.
tak, Andreas Wisniewski prowadzi zajęcia yogi w Berlinie i w Londynie - adresy placówek są w necie wraz z godzinami zajęć. On jest jakims wysoko postawionym sensejem w tej branży czy coś, nie wiem jak tam u nich z tymi stopniami, i jest też autorem książek i podręczników do nauki.
Wawrzyniec pisze:
pn paź 15, 2018 14:54 pm
A Powell to nie ma jakiś innych mieszkań w Londynie? Gdyż ktoś to nie mówił, że on zainwestował w nieruchomości i jest przez to obrzydliwie bogaty, tak że właściwie nie musiałby nic komponować do końca życia, a i tak codziennie mógłby zapalać cygaro od banknotu studolarowego.
tam są wszyscy bogaci wśród takiego poziomu kompozytorskiego. więc Powell też, normalne. jak popatrzysz za ile mln $ oni kupują lub sprzedają wille to logiczne :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2994
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#439 Post autor: qnebra » pn paź 15, 2018 16:13 pm

Wawrzyniec pisze:
pn paź 15, 2018 14:30 pm
(...) Potem byłby news: "Lorne Balfe komponuje do Jak Wytresować Smoka 3, po tym jak dotychczasowy kompozytor John Powell z cudem uniknął napaści autografowych fanatyków" :P :wink:
Wawrzek, nie strasz ty mnie bo jużem się przeraził i to śmiertelnie.

hp_gof

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#440 Post autor: hp_gof » śr paź 17, 2018 17:12 pm

Powell wrzucił fragment utworu z sesji nagraniowej z nowego Smoka, po czym po dwóch minutach go skasował :D Powiem szczerze, że baaaaaaaaardzo ładny! Ładne orkiestracje, ładny chórek, będzie miazga 8)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2994
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#441 Post autor: qnebra » śr paź 17, 2018 19:49 pm

hp_gof pisze:
śr paź 17, 2018 17:12 pm
Powell wrzucił fragment utworu z sesji nagraniowej z nowego Smoka, po czym po dwóch minutach go skasował :D Powiem szczerze, że baaaaaaaaardzo ładny! Ładne orkiestracje, ładny chórek, będzie miazga 8)
Od Pałela, tym bardziej od Pałela piszącego do Smoków, nie oczekuje się niczego innego niż najwyższego możliwego poziomu, czyli ma być miazga.

hp_gof

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#442 Post autor: hp_gof » śr paź 17, 2018 20:27 pm

hp_gof pisze: Powell wrzucił fragment utworu z sesji nagraniowej z nowego Smoka, po czym po dwóch minutach go skasował :D Powiem szczerze, że baaaaaaaaardzo ładny! Ładne orkiestracje, ładny chórek, będzie miazga 8)
Ok, już jest:
https://www.facebook.com/johnpowellmusi ... 417/?__xts__

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#443 Post autor: Adam » czw paź 18, 2018 12:03 pm

nie specjalnie mnie jara ten score, kolejny raz to samo, wolałbym porządny angaż do porządnego innego tytułu.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#444 Post autor: Wawrzyniec » pn paź 22, 2018 16:12 pm

Tak lepiej Top Gun 2. :roll: A jak w ogóle można pisać, że to znowu to samo? :? A) Miło, że są jeszcze jakieś serie, gdzie muzyczna ciągłość zostaje zachowana. B). Przecież Drugi Smok to nie było kopiuj wklej pierwszego score'u. Ba, Powell wykorzystał wszystko co dobre z jedynki i na tej bazie stworzył jeszcze lepszą muzykę. Ja np. wolę i częściej wracam muzycznie do dwójki. To jak tam chór został wykorzystany to mistrzostwo świata. 8)

Go Powel Go :!: 8) #smokkurwa 8)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#445 Post autor: Adam » pn paź 22, 2018 16:16 pm

no w tym wypadku lepiej Top Gun 2, bo score jest niewiadomą - nie wiemy w jakim kierunku gatunkowym podążą. A tu wszystko wiadomo, ogrzewane kotlety i rearanże poprzednich.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#446 Post autor: Wawrzyniec » pn paź 22, 2018 16:19 pm

No ja właśnie bałem się, że dwójka będzie odgrzewanym kotletem mając też w pamięci co swego czasu HGWu zrobił z drugą częścią Narnii. Ale właśnie oto chodzi, że nie mieliśmy powtórki z rozrywki. Plus przecież nie możesz mieć za złe pracy, będącą częścią serii, że prezentuje ten sam styl. To tak jakby nagle zjechać Johna Williamsa, że przy Powrocie Jedi, sięga po tematy z dwóch poprzednich części i muzyka dalej oparta jest na orkiestrę, a nie np. o syntezator.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#447 Post autor: Adam » pn paź 22, 2018 16:23 pm

nie mam za złe, napisałem tylko, że zamiast czekać na enty sequel tego samego, wolę widzieć kompozytora przy odmiennym projekcie. :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#448 Post autor: Adam » wt gru 11, 2018 16:53 pm

Back Lot Music USA - nie wiadomo jeszcze czy CD w digipaku, czy tylko digital , pre-order od 11.01.2019

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1152
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#449 Post autor: galljaronim » wt gru 11, 2018 17:05 pm

Adam pisze:Back Lot Music USA - nie wiadomo jeszcze czy CD w digipaku, czy tylko digital , pre-order od 11.01.2019

Obrazek
Super. BLM jak zawsze piękne wydania. Zapewne z tym pójdzie w parze piękna muzyka.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: How To Train Your Dragon - John Powell

#450 Post autor: Adam » wt gru 11, 2018 18:20 pm

Najpierw to musi być CD a oni ostatnio wydają pół na pół...
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ