IMDb po polsku???

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

IMDb po polsku???

#1 Post autor: Łukasz Waligórski » pt sty 06, 2006 17:58 pm

Właśnie przed chwilą przez przypadek i całkiem odruchowo wpisałem do przeglądarki adres www.imdb.pl i co ciekawe pojawiała mi się interesująca strona. Wiecie może coś i tym że ma powstać IMDb po polsku?

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: IMDb po polsku???

#2 Post autor: Tomek » pt sty 06, 2006 20:33 pm

Łukasz Waligórski pisze:Właśnie przed chwilą przez przypadek i całkiem odruchowo wpisałem do przeglądarki adres www.imdb.pl i co ciekawe pojawiała mi się interesująca strona. Wiecie może coś i tym że ma powstać IMDb po polsku?
Faktycznie, tylko że to logo to jakieś nie imdb-owskie. Ale szczerze mówiąc nawet jeśli to prawda to ta inicjatywa jest chybiona, chyba że przepuszczą przez translator całe gigantyczne zasoby imdb, bo w przeciwnym wypadku nie wiem po co miało by coś takiego powstawać (mamy już filmweb.pl, który jest kalką imdb...)
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Re: IMDb po polsku???

#3 Post autor: Łukasz Waligórski » pt sty 06, 2006 21:00 pm

Tomek pisze:(mamy już filmweb.pl, który jest kalką imdb...)
Tyle że na filmweb.pl nie ma takiej świetnej rzeczy jak "soundtracks listening". :?

Kiedyś przepuściłem przez translator cały wywiad i wyszły takie głupoty że nie wiedziałem o co chodzi :shock: więc wątpię żeby się pokusili o coś takiego...

A może polskie IMDb przejmie filmweb.pl? Taka fuzja molocha z maluchem :wink:

ODPOWIEDZ