Zathura

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Balcerek
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 07, 2005 10:14 am

Zathura

#1 Post autor: Balcerek » śr gru 07, 2005 10:18 am

Polecam soundtrack Zathura - Johna Debneya. Bardzo ciekawa ścieżka, zahaczająca o Cutthroat Island, jednakże nie taka dobra. Ale warto się z nią zapoznać.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Zathura

#2 Post autor: Tomek » śr gru 07, 2005 18:16 pm

Balcerek pisze:Polecam soundtrack Zathura - Johna Debneya. Bardzo ciekawa ścieżka, zahaczająca o Cutthroat Island, jednakże nie taka dobra. Ale warto się z nią zapoznać.
Ja osobiście wolałbym żeby Debney napisał kiedyś coś na miarę Pasji, bo ile można robić non-stop muzykę do filmów familijnych, komedii i animacji... Ten kompozytor napisał w tym roku muzykę aż do 9 filmów, ale czy ilość idzie w jakość to już inna kwestia...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#3 Post autor: Ghostek » czw gru 08, 2005 09:58 am

Tak się składa że słuchałem ostatnio tej ścieżki. Faktycznie, jeżeli na poprawkę weźmiemy fakt, że obie ścieżki to pełnoorkiestrowe przygodówki, to będziemy mogli porównać Zathurę do Cutthroat Island. Podobieństwo stylowe także się znajdzie (obie ścieżki orkiestrował Brad Dechter). Mimo tych zbieżności, do poziomu CI troszkę brakuje najnowszej ścieżce Debney'a :) Filmu jeszcze nie widziałem ale zapowiada się "kolorowo" ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ