Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl

muzyka filmowa i nie tylko...
Dzisiaj jest sob lip 21, 2018 21:07 pm

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
Jan Borysewicz
Awatar użytkownika

tak, Chajdecki mnie wyedukował lata temu jak wydawaliśmy Czas Honoru bo on tam też tego dużo używał :P

James Horner
Awatar użytkownika

Cytuj:
Go, go Rupert :!:
Rupert i Lorne :wink: Myślę, że muza jest lepsza od tej z pierwszego sezonu (gdzie uwagę przykuwał głównie "Duck Shoot"), bo właśnie Balfe tutaj pomógł. Nawet fajny ten drugi sezon, ale głównie jego pierwsza część, gdzie dano najdorodniejsze kawałki, od połowy już mniej ciekawie, ale jak jeszcze się osłucha i obejrzy to się pewnie jeszcze raz zweryfikuje.

Jan Borysewicz
Awatar użytkownika

Szkoda że ta parka tytułowa nie będzie już grała.. Foy zawiesiła poprzeczkę tak wysoko, że wątpię by ją przeskoczyli.. No i wydając sto baniek na serial co za problem było im zrobić charakteryzację na późniejsze sezony? :? Nie z takich nastolatek babcie robili...

Swoją drogą w piątek była w Fallona z nową seksi fryzurką i ciekawego newsa sprzedała - tzn ja o tym nie wiedziałem, nie wiem czy to było podawane w mediach - że kończy teraz kręcić film z Goslingiem, biografię Neila Armstronga, w reżyserii tego od LaLaLandu, a oni zagrają tytułowe małżeństwo. Ciekawe czy Hurwitz wróci :o

youtu.be/2v34qDKvLqM

Jan Borysewicz
Awatar użytkownika

skończyłem 2 sezon - wspaniałe kino, chyba nawet lepszy niż S1. Znów wyżyny aktorskie, i świetna muzyka szczególnie w 2 połowie sezonu (i dwa majstersztyki - katastrofa samolotu z rodziną Filipa, pogrzeb siostry Filipa).. żal że już pary głównych bohaterów nie zobaczymy w głównych rolach :( za szybko to poszło zdecydowanie.. wyjątkowo ciężkie zadanie przed następcami dwóch głównych ról - oj nie chciałbym być na ich miejscu :)

Zdobywca Oscara
Awatar użytkownika

Cytuj:
skończyłem 2 sezon - wspaniałe kino, chyba nawet lepszy niż S1. Znów wyżyny aktorskie, i świetna muzyka szczególnie w 2 połowie sezonu (i dwa majstersztyki - katastrofa samolotu z rodziną Filipa, pogrzeb siostry Filipa).. żal że już pary głównych bohaterów nie zobaczymy w głównych rolach :( za szybko to poszło zdecydowanie.. wyjątkowo ciężkie zadanie przed następcami dwóch głównych ról - oj nie chciałbym być na ich miejscu :)
kurwa spoijlery chopie.

''Zabić Strach''

Jan Borysewicz
Awatar użytkownika

jakie spoilery jak to jest biograficzny serial.. na historii nie uczyli że część rodziny Filipa zginęła w katastrofie? :P to tak jakbym Ci miał pisać że Titanik tonie...

najlepsze w S2 aktorsko jest wg mnie rozbudowanie roli Kirby która gra ks.Małgorzatę - to jak pokazano rozwój jej związku i małżeństwa z Armstrongiem, to majstersztyk, no i zagrane było koncertowo, chemia aż kipiała z ekranu od samych ich spojrzeń.. Fajnie że zagra teraz w nowym Mission Impossible, bo to świetna aktorka.

Jan Borysewicz
Awatar użytkownika

To chyba jakiś żart :? Małgorzatę w S3 zagra to burtonowskie straszydło. Wtf?! Przecież ona się nadaje tylko na granie gotyckich czarownic bez charakteryzacji :P a na pewno nie pięknej i młodej arystokratki, i to takiej która była wybitnie rozrywkowa i medialna na przekór koronie i dworowi. Chyba że zagra tu 50-łatkę to Ok :mrgreen:

https://t.co/wGE21LjLaj

Za to wybór na nowa Elzbiete bardzo Ok - http://variety.com/2017/tv/news/olivia- ... 202600405/

Jan Borysewicz
Awatar użytkownika

S2 wydali w białym jewelu - to rzadkość dziś a w scorach to już ewenement w ogóle.. b.ładne wydanie :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+02:00