Alexandre Desplat - The Secret Life of Pets 1&2

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Mefisto

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#76 Post autor: Mefisto » pn sie 01, 2016 21:32 pm

Bardzo estetyczne.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23206
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#77 Post autor: Mystery » śr sie 03, 2016 18:59 pm

Secret Life Of Pets 2 w 2018, ciekawe czy Olo powróci?

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#78 Post autor: hp_gof » śr sie 03, 2016 21:30 pm

To była tylko kwestia czasu, aż to ogłoszą. Box office od samego początku na to wskazywał. A co do muzyki - zależy na jakiej zasadzie Olo dostał angaż, wszak nikt się za bardzo nie spodziewał jego na tym stołku. Może reżyser jest jego fanem (casus Garetha Edwardsa)? Może studio uznało, że potrzebuje dużego nazwiska? Może sam Olo zabiegał o tę fuchę i wygrał? W każdym razie opinie o muzie w filmie są pozytywne, Olo się dobrze przy tym jazzie bawił, więc jest szansa na powrót. Natomiast ja mam nadzieję, że gdyby Desplat miał już wrócić, to dobrze by było, gdyby film był nieco ambitniejszy, w przeciwnym razie może być rozczarowanie, również muzyczne, bo to będzie tylko odgrzewanie kotletów.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23206
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#79 Post autor: Mystery » wt wrz 13, 2016 22:08 pm

Baja ok, ale dziwi mnie, aż tak ogromny sukces b.o., nic nadzwyczajnego i oryginalnego. W obrazie Olo brzmi świetnie i czwóreczka powędruje, ale stosunku co do scoru nie zmieniam i tylko utwierdzam się w moim zdaniu, tak rozhukanego giacchinowskiego Desplata jeszcze nie było.

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#80 Post autor: hp_gof » śr wrz 14, 2016 10:00 am

Ale to że rozhukany i giacchinowski to dobrze czy źle? Bo w ustach fana Giacchino to powinno brzmieć jak komplement :P Ja uważam że score jest świetny! Mocna czwórka z małym plusikiem :) A po twórcach Minionków poziomu Pixara to chyba nikt się nie spodziewał :D
PS. Ja lubię mickey mousing, dlatego mi się ten 'rozhukany' score podoba :) Przynajmniej nie jest to kolejne atonalne plumkanie :D

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#81 Post autor: Wawrzyniec » śr wrz 14, 2016 16:01 pm

hp_gof pisze:PS. Ja lubię mickey mousing
Nie pamiętam, żebyś się podczas ostatniego FMFu pchał z tabunem soundtracków do podpisania przez Perreirę ;)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#82 Post autor: hp_gof » śr wrz 14, 2016 16:04 pm

To, że lubię mickey mousing (może słowo "lubię" jest lekko na wyrost i wprowadza w błąd - po prostu mi on nie przeszkadza, tak jak niektórym z Was, co na każdym kroku podkreślacie), nie oznacza automatycznie, że lubię/słucham/znam dobrze Pereirę ;)

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#83 Post autor: hp_gof » pt wrz 16, 2016 17:50 pm

Zwierzaki na białym winylu od MusicOnVinyl od 24 października.
http://www.musiconvinyl.com/catalog/ori ... 9wUC9IgWHs

Obrazek

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#84 Post autor: hp_gof » sob wrz 17, 2016 19:14 pm

To chyba podsumowuje nasze forumowe opinie o tym scorze. So true! Też są odniesienia do animacji Giacchino :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Buy it... if you desire Alexandre Desplat's equivalent in the retro jazz and romance genres to Michael Giacchino's similar ventures, this take on the same idea better executed in technical precision.
Avoid it... if wildly schizophrenic children's music that bounces between genres at will makes you never want to have kids, because there is a case to be made that this score, just like your kids, can drive you crazy in just a few minutes.
http://www.filmtracks.com/titles/secret_life_pets.html

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#85 Post autor: hp_gof » pt wrz 23, 2016 21:08 pm

Fabuła dość prosta, dużo ganiania, pięknie od strony wizualnej, no i oczywiście muzycznej, piosenki jakoś przeżyłem. Oluś w formie :) Ładnie się wybijał w obrazie, generalnie najlepsza i najbogatsza jego praca w tym roku :) Nad sequelem powinni jednak popracować pod kątem scenariusza. Bo sama koncepcja podglądania zwierzaków pod nieobecność właścicieli jest super. Tak, wiem, Toy Story ;)

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#86 Post autor: hp_gof » wt paź 18, 2016 22:29 pm

Koncertowe wykonanie Meet the Pets z Wiednia :) Oluś dyryguje i kołysze się.
https://www.youtube.com/watch?v=b9gUe_q4EWg

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23206
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#87 Post autor: Mystery » wt paź 18, 2016 22:38 pm

Coś posiwiał nam Olo, to pewnie przez te Star Warsy ;)

hp_gof

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#88 Post autor: hp_gof » wt paź 18, 2016 22:50 pm

Już wcześniej. Ale proces postępuje.

Awatar użytkownika
Radzimir
Asystent orkiestratora
Posty: 430
Rejestracja: czw cze 09, 2011 12:48 pm
Kontakt:

Re: Alexandre Desplat - Secret Life Of Pets (2016)

#89 Post autor: Radzimir » pn cze 26, 2017 12:03 pm

Skoczna, barwna i bardzo przebojowa oprawa, jakiej po Francuzie się nie spodziewałem. W filmie się to sprawdza, choć na albumie jest dość chaotycznie. Więc niech będzie to 3,5/5.

hp_gof

The Secret Life of Pets 2 - Alexandre Desplat (2019)

#90 Post autor: hp_gof » wt maja 07, 2019 22:40 pm

Back Lot wrzucił dzisiaj covera piosenki z soundtracku, a w opisie info, że album wychodzi 31 maja :) Uffffff. Co prawda nie lubię digi, ale już wolę, żeby była jakaś kontynuacja opakowań w stosunku do pierwszej części ;)


youtu.be/g8-XjFKNF1Q
Ostatnio zmieniony wt maja 21, 2019 15:07 pm przez hp_gof, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ