HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE (2016)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE (2016)

#1 Post autor: Adam » śr gru 30, 2015 08:38 am

Score wydaje WaterTower (USA) i Sony (EU) w dniu 25.03.2015.

Z twitów można się dowiedzieć też, że additionale robił tu Kawczyński i Mazarro. :roll:

Mistrzunio nie w formie więc pewnie będzie kotletowa papeczka :P
Ostatnio zmieniony czw lut 25, 2016 21:56 pm przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#2 Post autor: qnebra » śr gru 30, 2015 14:49 pm

Żeby tylko się nie okazało, że materiał od Holkenborga będzie ratował całość muzyki. Nie wiem kiedy się skończę śmiać wtedy.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#3 Post autor: Mystery » śr gru 30, 2015 18:22 pm

W tym roku Tom przędł lepiej, niż Hans, także wcale bym się nie zdziwił jakby tak było. Ogólnie tak patrzę, że 2016 będzie po części rokiem dużych powrotów, Hans wraca do Pandy, Supermana, Langdona, Elfman do Alice, JNH do Huntsmana, Giacchino do Star Treka, Jackman do Kapitana, Ottman do X-Men, Tyler do Now You See Me, Newman do Finding Dory, szkoda tylko, że nie doczekamy się najbardziej oczekiwanego powrotu Arnolda do Independence Day :(

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#4 Post autor: Adam » śr gru 30, 2015 18:46 pm

Brajan? Dej pan spokój, opus magnum już napisał do jedynki i jeszcze qrwa mu nie wydali tylko sam musiał komplita wrzucić na soundclouda. Arnold nawet jakby wrócił to to samo. a reszta kotlety. Przykre to to, ale na chwilę obecną w 2016 r na żaden projekt nie czekam bo same sequele. Może ciut na Batmana, ale tu na to że ile i jakie będą fajne wydanka znów :lol: Miech temu ciekawił mnie Desplat w Star Warsach ale Dżon mu zajebał 2 tyg temu taką dzidę, że jedynie co Olo może teraz zrobić, to skopiować Guardianów swoich, czyli też kotlety :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#5 Post autor: Mystery » śr gru 30, 2015 19:03 pm

Napisałem "po części", bo 2016 to jednak nie same sequele, z ważniejszych rzeczy będzie nowy Williams w "The BFG", miejmy nadzieję epicki Desplat w "Rogue One", Shore w widowisku Disneya Pete's Dragon, liczę na Marco w "Gods of Egypt", Dario w "Kubo and the Two Strings", Fernando w "A Monster Calls", Michaela w "Zootopia" i Olo w "Pets", Debney w końcu dostał projekt na miarę swoich możliwości czyli "Jungle Book", a parę interesujących tytułów jest jeszcze nie obstawionych Assassin's Creed, Fantastic Beasts and Where To Find Them czy Doctor Strange (oby Young!), no i kto powiedział, że wszystkie te sequele będą ssać, jak zwykle trzeba będzie poczekać jak to wszystko wyjdzie w praniu, ja tam na kolejnego Star Treka czekam bardzo :)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#6 Post autor: Ghostek » śr gru 30, 2015 19:21 pm

No nic wielkiego się raczej nie spodziewam po tym projekcie. Mimo tego do kina pójdę by pocieszyć się rozrywką, a i soundtrack przesłucha się... może nawet zrecenzuje ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#7 Post autor: Wawrzyniec » śr gru 30, 2015 21:16 pm

A nie lepiej wpisać Tom Holkenborg zważywszy, że Holender już rzadziej używa pseudonimu "Junkie XL"?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#8 Post autor: Adam » śr gru 30, 2015 22:11 pm

pierdu pierdu :P ciekawe np. dlaczego na fb nie zmienił? bo by go nikt nie namierzył wówczas :mrgreen: na stronie agencji to samo.. Dżanki pozostanie zawsze Dżankim. Ot, didżejem któremu udało się zostać mniejszym lub większym podnóżkiem Hansa.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Funky
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 107
Rejestracja: śr lis 25, 2015 20:14 pm

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#9 Post autor: Funky » czw gru 31, 2015 21:45 pm

Ja tam czekam na motyw muzyczny Batmana (bo Superman pewnie będzie taki sam jak w "MoS" chociaż chciałbym być mile zaskoczony), ciekawe czy będzie bardziej tajemniczy jak u Elfmana czy też większa moc jak u Zimmera?.
"Te diabelskie autobusy nigdy nie zjawiają się wtedy, kiedy potrzeba, chyba że jadą w przeciwnym kierunku." - Raymond Chandler

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#10 Post autor: Wawrzyniec » ndz sty 03, 2016 17:07 pm

Adam pisze:pierdu pierdu :P ciekawe np. dlaczego na fb nie zmienił? bo by go nikt nie namierzył wówczas :mrgreen: na stronie agencji to samo.. Dżanki pozostanie zawsze Dżankim. Ot, didżejem któremu udało się zostać mniejszym lub większym podnóżkiem Hansa.
Niby tak, ale jednak już częściej podpisuje się jako Tom Holkenborg. I sądzę, że z czasem to już całkowicie pozbędzie się pseudonimu. A na Facebooku, no wiem, przez wiele lat był Junkie XL i na tym zrobił karierę, więc też dziwnie, aby nagle całkowicie z tym zerwał.
Moim zdaniem Junk... Tom Holkenborg jeszcze nie raz zaskoczy. :) A Deadpool już niedługo 8)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#11 Post autor: Paweł Stroiński » ndz sty 03, 2016 17:35 pm

Znając Facebooka, on nawet nie bardzo mógłby zmienić nazwę, jakby chciał. W pewnym momencie możesz rezerwować adres, którego już potem zmienić nie możesz (trzeba mieć iluś tam fanów, by móc zarezerwować). Więc co z tego, że zmieniłby (jakby się dało) nazwę na Tom Holkenborg, skoro adres by i tak brzmiał junkiexl czy jak to tam nie brzmi?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#12 Post autor: Wawrzyniec » ndz sty 03, 2016 21:24 pm

I proszę Paweł mówi jak jest i jest pięknie wytłumaczone. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#13 Post autor: Adam » pn sty 04, 2016 08:56 am

Mhm :P a co za problem założyć nowe konto? napisać na starym że zapraszam na moją nową stronę i dać posta krótkiego że rezygnuję z używania ksywy? Pół świata muzycznego nie raz tak robiło... Dżanki po prostu pitoli i tyle bo gdyby chciał to dawno ten temat byłby zamknięty :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#14 Post autor: Wawrzyniec » czw sty 14, 2016 13:20 pm

Klip z filmu i nie wiem, czy już z prawdziwą muzyką:

https://www.youtube.com/watch?v=RezuiO-brF0

Jak już gdzieś pisałem, średnio mi się podoba, gdyż Batman wychodzi w nim na takie karka, dresa, co to sam szuka zaczepki. :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: HANS ZIMMER & JUNKIE XL - BATMAN VS. SUPERMAN: DAWN ON JUSTICE (2016)

#15 Post autor: Ghostek » czw sty 14, 2016 14:37 pm

W wątku filmowym już to publikowałem. I tak, to jest muza z filmu.
Obrazek

ODPOWIEDZ