TVP Kultura i muzyka filmowa

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

TVP Kultura i muzyka filmowa

#1 Post autor: Łukasz Waligórski » śr lip 20, 2005 11:45 am

Nie wiem jak jest u Was z dostępem do nowego kanału tematycznego TVP Kultura ale myślę, że warto od czasu do czasu na niego zajżeć. Ostatnio często jest tam puszczany świetny koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara, który został zarejestrowany w Poznaniu kilka lat temu - oczywiście z ramach Malty. Poza tym niedawno leciał arcyciekawy program o Krzysztofie Komedzie i koncert Jana A.P. Kaczmarka też z Malty. Polecam ten program bo naprawdę trudno na innych kanałach znaleźć cokolwiek o muzyce filmowej a tutaj można obejżeć świetne koncerty. Może widzieliście któryś z nich?

Michał

TVP Kultura

#2 Post autor: Michał » śr lip 20, 2005 12:20 pm

Oglądałem oba koncerty Kilara i Kaczmarka :D . Był też wywiad z kompozytorem puszczony zaraz przed wyświetleniam koncertu. Fajnie było sobie zobaczyć maestro jak gra na fidoli i flecie pod koniec :). Cały materiał pochodził z filmu Całkowite Zaćmienie i chyba jeszcze jakies starsze utwory z Orkiestra Ósmego Dia. Może niedługo TVP zarejestruje i pusci w tv kolejny koncert z nowszymi dokonaniami (Marzciel, Niewierna).

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Re: TVP Kultura

#3 Post autor: Łukasz Waligórski » pt lip 22, 2005 13:30 pm

Michał pisze:Oglądałem oba koncerty Kilara i Kaczmarka :D . Był też wywiad z kompozytorem puszczony zaraz przed wyświetleniam koncertu. Fajnie było sobie zobaczyć maestro jak gra na fidoli i flecie pod koniec :). Cały materiał pochodził z filmu Całkowite Zaćmienie i chyba jeszcze jakies starsze utwory z Orkiestra Ósmego Dia. Może niedługo TVP zarejestruje i pusci w tv kolejny koncert z nowszymi dokonaniami (Marzciel, Niewierna).
Na wrzesień był zaplanowany koncert Kaczmarka w Poznaniu ale wypadł termin z powodu szczecińskich obchodów rocznicy Solidarności. Podobno poznański koncert ma byś przesunięty na październik albo później więc przyjdzie nam trochę poczekać na jego emisją w telewizji.

ODPOWIEDZ