Immediate Music - niedługo CD w sklepach.

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Paul
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 07, 2005 16:12 pm
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Immediate Music - niedługo CD w sklepach.

#1 Post autor: Paul » ndz lip 02, 2006 04:50 am

cześć,
słyszeliście już, że Immediate Music zamierza wypuścić komercyjne CD z nowymi aranżacjami swojej muzyki znanej głównie z trailerów?

Dokładne info na stronie: http://www.globusmusic.com/

A tutaj trzy kawałki do odsłuchu: http://www.myspace.com/globusmusic

PS: Linki są upublicznione na stronie immediate music, to nie są żadne warezowe strony :)

Paul
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 07, 2005 16:12 pm
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#2 Post autor: Paul » sob lip 08, 2006 21:24 pm

Nikt nie przesłuchał sampli, czy nikomu nie chciało się napisać? ;)

Powiem od siebie: dla mnie to jest straszne, co oni zrobili. Naprawdę. Pierwszy kawałek mnie zdruzgotał, chcą chyba zdobyć listę na mtv. Kolejne są już trochę lepsze.

btw. wybiera się ktoś na koncert do Londynu?

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#3 Post autor: Thedues » sob lip 08, 2006 22:56 pm

tiiiaaaa ledwo mogę iść na koncert w swoim mieście;) a co dopiero Londyn:D
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Paul
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 07, 2005 16:12 pm
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#4 Post autor: Paul » sob lip 08, 2006 23:23 pm

Wiesz, jesli byłby to faktycznie koncert immediate music jakie znam m. in. z oprawy do trailerów to bym się mocno zastanowił nad tym. Źle. Na pewno bym się wybrał na taki koncert zamiast wakacji.

Ale to będzie premierowy pokaz ich płyty rodem z mtv, więc raczej podziękuję :) Chociaż może być i tak ciekawie, tym bardziej, że to ostatni koncert, który odbędzie się Grand Hall w historii.
Po tym koncercie londyńskie Grand Hall idzie do wyburzenia.

Bilety po 25 funtów, do tego hotel, przelot, itd. Wychodzi mi 1000 zł za koncert. Trochę drogo :)

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#5 Post autor: Thedues » sob lip 08, 2006 23:25 pm

za 1000 zl to ja mam wczasy przez dwa tyg nad naszym Polskim morzem;) i do tego jeszcze starczy na imprezowanie codzienne:D Poza tym immediate music to nie jest znowu jakas wielka firma;) Robią tylko muzyke do zwiastunów;)
Gdyby znany był repreturar jaki mają zaprezentowac to wtedy można by dyskutowac o wyjeździe;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Paul
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 07, 2005 16:12 pm
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

#6 Post autor: Paul » ndz lip 30, 2006 00:48 am

No więc tak:

Początek koncertu i grupa rockowa ze śpiewającym chłoptasiem mnie zdruzgotała. Potem już było lepiej. Cała płyta to głównie przeróbki znanych wszystkim utworów Immediate Music - z dodanym wokalem damskim/męskim, trochę perkusji itd. Ogólnie koncert całkiem udany. Do tego w trakcie pokazywali "muzykę, która sprzedaje filmy", czyli puścili kilka trailerów ze swoją muzyką (hellsing, spiderman itd.).

fotka 1
fotka 2

Tutaj wrzuciłem 2 zdjęcia (reszta wyszła mniej lub bardziej nieostra - było strasznie ciemno, niestety). Dla amatorów filmów, niżej dałem link - jest to próbka koncertu (niestety jakość dźwięku jest koszmarna, a to przez straszliwe echo - koncert był w sporej hali, więc dobrze się tego nie da nagrać amatorskim sprzetem). Kawałek filmu do ściągnięcia TUTAJ (10MB). (Polecam opcję zapisz jako...)

Podsumowując: warto było :D

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#7 Post autor: Łukasz Waligórski » ndz lip 30, 2006 09:17 am

Ten utwór z filmiku to zdaje się "Lacrimosa"... Pojawiła się w zwiastunie "Spidermana 2". Generalnie sam utwór jest fajny, gdyby nie to że jedzie równo z Mythodei Vangelisa - identyczna figura rytmiczna...

W każdym razie gratuluję wrażeń z koncertu :D

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#8 Post autor: Tomek » ndz lip 30, 2006 09:43 am

Paul pisze:No więc tak:

Początek koncertu i grupa rockowa ze śpiewającym chłoptasiem mnie zdruzgotała. Potem już było lepiej. Cała płyta to głównie przeróbki znanych wszystkim utworów Immediate Music - z dodanym wokalem damskim/męskim, trochę perkusji itd. Ogólnie koncert całkiem udany. Do tego w trakcie pokazywali "muzykę, która sprzedaje filmy", czyli puścili kilka trailerów ze swoją muzyką (hellsing, spiderman itd.).

fotka 1
fotka 2

Tutaj wrzuciłem 2 zdjęcia (reszta wyszła mniej lub bardziej nieostra - było strasznie ciemno, niestety). Dla amatorów filmów, niżej dałem link - jest to próbka koncertu (niestety jakość dźwięku jest koszmarna, a to przez straszliwe echo - koncert był w sporej hali, więc dobrze się tego nie da nagrać amatorskim sprzetem). Kawałek filmu do ściągnięcia TUTAJ (10MB). (Polecam opcję zapisz jako...)

Podsumowując: warto było :D
Napisz coś więcej o tym koncercie :) Z tego co piszesz, musiało być świetnie - nieźle to wygląda na fotce nr 2 :)
Obrazek

ODPOWIEDZ