"Il Cuore Nel Pozzo" - Ennio Morricone

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Asix

"Il Cuore Nel Pozzo" - Ennio Morricone

#1 Post autor: Asix » czw cze 30, 2005 07:52 am

Żeby nie "offtopować" pod recką "Karola" zdecydowałem się założyć tutaj ten wątek. Czując się rozczarowany muzyką Włocha do "Karola" z mieszanymi uczuciami sięgałem po jego ścieżkę z tego dramatu wojennego a tu proszę miła niespodzianka :) Urzekła mnie przedewszystkim duża jak na Morricone różnorodność tematyczna kompozycji i naprawdę niezłe tematy. Ponieważ płyta ma "szansę" przejść niezauważona (przynajmniej w Polsce) pozostając w cieniu bardziej "medialnego" ale oględnie mówiąc średniego "Karola" tym bardziej warto by poświęcić uwagę temu soundtrackowi. Co mi się podobało ano oczywiście piękny tytułowy "Il cuore nel pozzo", jeszcze bardziej przejmujący "Abbandano delle case" a z lżejszych rzeczy harmonijkowy "Suona l'armonica", oraz bardzo melodyjne "Passaggio a Sud" i "Balcani per fuggire". Trochę zbyt ilustracyjny i za długi (ok 11 minutowy) jest "Orrori" ale za resztę duże brawa. Mam nadzieję, że ktoś z redakcyjnych reenzentów skusi się na reckę tego soundtracka, wiem nawet kto "powinien" ale o tym cicho sza :wink: Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#2 Post autor: Łukasz Wudarski » czw cze 30, 2005 14:33 pm

Jak tylko dorwę płytkę w swoje ręce (uszy) to uracze wszystkich receznją. Dzięki za cynk o możliwości obaczenia filmiku (odcinka) za darmo, to może okazać się niezwykle przydatne. :) :)
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#3 Post autor: Koper » pn mar 06, 2006 22:51 pm

A można w RP dostać tę płytkę? :)

ODPOWIEDZ