JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-6 / 2013-2018)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23264
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#76 Post autor: Mystery » śr sty 06, 2016 20:24 pm

"ta stacja to tylko dwa seriale"
Jest jeszcze Narcos, Sense8, Orange Is the New Black..., ogólnie "W 2015 roku Netflix zaproponował 16 seriali, a w 2016 roku ich liczba ma wzrosnąć do 31 produkcji."
http://naekranie.pl/aktualnosci/netflix ... oku-764025

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#77 Post autor: Adam » śr sty 06, 2016 20:25 pm

o soryy, Narcos jeszcze zmiażdżył. czekam na s2.

szału nie przewiduje. pamiętam jak wszyscy zwiastowali śmierć allegro gdy ebay wchodził. dziś ludzie i tak wolą CDA i będą woleć. such a shame.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#78 Post autor: Kaonashi » czw sty 07, 2016 00:29 am

Spoiler:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#79 Post autor: Adam » czw sty 07, 2016 10:10 am

ok zwracam honor - kiedyś jak wchodziły ploty że to ma do nas trafić, czytałem że oferta ma być tylko seriali i produkcji netflixa, stąd moja opinia. teraz gdy widzę że jest wszystko, uprzejmie przepraszam 8)

poczekam jeszcze parę dni - bo od wczoraj widzę że systematycznie dodają polskie napisy i lektorów do kolejnych produkcji. będzie polska strona, admini pododają polskien apisy wszędzie, to pomyślimy.

na blogu Raczka znalazłem info że House Of Cards u nas nie będzie, bo prawa wykupiło NC+, a Netflix robi tak że jeśli w danym kraju jakaś platforma wykupiła od nich licencje to szanują to i u siebie tego nie dają. ciekawe ile w tym prawdy... na chwilę obecną rzeczywiście nie ma żadnej serii HoC także chyba coś jest na rzeczy :]
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#80 Post autor: Templar » czw sty 07, 2016 14:57 pm

Adam pisze:na blogu Raczka znalazłem info że House Of Cards u nas nie będzie, bo prawa wykupiło NC+, a Netflix robi tak że jeśli w danym kraju jakaś platforma wykupiła od nich licencje to szanują to i u siebie tego nie dają. ciekawe ile w tym prawdy... na chwilę obecną rzeczywiście nie ma żadnej serii HoC także chyba coś jest na rzeczy :]
Tak, to niestety prawda, ale nie wiadomo na jak długo sprzedali te prawa i czy np. obowiązują na 4. sezon, zobaczymy jak to będzie. Ewentualnie istnieje jeszcze szansa, że na amerykańskiej wersji po prostu dodadzą teraz może polskie napisy, a wtedy to wystarczy tylko użyć VPN/proxy i problem rozwiązany. Konto nie jest przypisane do danego kraju, płacisz abonament w Polsce, a wystarczy zmienić IP na amerykańskie i masz dostęp do wszystkiego co mają w USA i oczywiście abonament tam też wtedy obowiązuje :)

Póki co to trzeba poczekać, bo wystartowali w ponad 100 krajach i widać, że u nas to jeszcze jest prowizorka, dodali polską domenę, odblokowali zakup abonamentu dla Polaków i póki co tylko tyle :P Z napisami jeszcze są problemy, bo na niektórych urządzeniach działają, na niektórych nie, no i jeszcze sporo rzeczy potrzebuje tłumaczeń.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#81 Post autor: Adam » czw sty 07, 2016 15:06 pm

to raz. druga kwestia to jakość tłumaczenia - ciekawe czy te napisy to nie będzie translator :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#82 Post autor: Templar » czw sty 07, 2016 15:21 pm

Pierwszy miesiąc jest za darmo i można zrezygnować z dalszego opłacania, poczekam trochę, aż wszystko, albo przynajmniej większość rzeczy przetłumaczą i się przetestuje ;)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#83 Post autor: Adam » czw sty 07, 2016 21:48 pm

Hahaha, netflix shitflix, jeśli chodzi o oglądanie na kompie PC/laptopie to produkcje w wersji 1080p (nawet wykupując najdroższy abo w netflixie!) można oglądać tylko na najnowszym Explorerze albo Edge zainstalowanym na Windows 8. Na Windows 7 i/lub na innych przeglądarkach jest tylko 720p. Podziękował. Hahaha co za żal. Amerykance mają nas od zawsze za debili ale tu to przegięli.,

http://www.spidersweb.pl/2016/01/netfli ... ll-hd.html
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Krelian
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 893
Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#84 Post autor: Krelian » czw sty 07, 2016 22:16 pm

W sumie chyba problem tylko tych co oglądają jedynie na kompie.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#85 Post autor: Templar » czw sty 07, 2016 23:23 pm

Adam pisze:Hahaha, netflix shitflix, jeśli chodzi o oglądanie na kompie PC/laptopie to produkcje w wersji 1080p (nawet wykupując najdroższy abo w netflixie!) można oglądać tylko na najnowszym Explorerze albo Edge zainstalowanym na Windows 8. Na Windows 7 i/lub na innych przeglądarkach jest tylko 720p. Podziękował. Hahaha co za żal. Amerykance mają nas od zawsze za debili ale tu to przegięli.,

http://www.spidersweb.pl/2016/01/netfli ... ll-hd.html
Firefox i Chrome (oraz wszystkie inne przeglądarki oparte na Chromium) używają innego DRMu przy HTML5 niż IE oraz Safari i tutaj cały problem, kwestie licencyjne i dlatego tam jest tylko 720p. A na Windowsie 7 jest jeszcze stara wersja IE, która zdaje się, że wymusza nawet Silverlighta, który chyba nie obsługuje strumieniowania z bitratem powyżej 3 Mb/s.

A na nowszych Windowsach to polecam aplikację z Windows Store, obsługuje 1080p i mniej zasobów zżera niż przeglądarka :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#86 Post autor: Adam » czw sty 07, 2016 23:26 pm

Proszę Cię.. To tak jakbyś kupił auto ale jego producent mówi Ci że możesz tankować tylko na Orlenie bo na innych stacjach jak zatankujesz to juz auta nie odpalisz. Przecież to kpina i robienie z ludzi gorszego sortu (pozdro dla kaczora!). Ja wiem że Polacy od wieków są ruchani przez wszystkich i sami sie nieraz dawaliśmy ruchac, ale bez jaj..

Ja np mam PC, na iPhonie nie bede oglądał bo na mózg jeszcze nie upadłem, Windowsa 8 nie zainstaluje bo mi się nie podoba a poza tym niedawno kupiłem oryginała Siódemkę. A nawet jakbym zainstalował to za chuja nie bede używał exlorera. Mam tez tv duży ale dość wiekowy bo pierwsza Bravię ale fullhd. I co mam zrobić? To jest chamstwo. Niekompletna ofertę i mało spolszczeń przemilczę bo rozumiem że to sie będzie zmieniać (oby bo inaczej to Netflix PL skończy gorzej niż Ebay PL).
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#87 Post autor: Templar » czw sty 07, 2016 23:39 pm

Porównanie trochę z dupy, jak już to tak jakbyś kupił auto i oczekiwał, że na najtańszej benzynie przejedziesz dokładnie tyle samo kilometrów jak np. tankując Vervę Na Orlenie :P Liczba osób, które chcą korzystać z Netflixa na kompie, na Windowsie 7 i jeszcze chcą 1080p to jest naprawdę taka garstka, że trudno się tym przejmować. Większość osób to odpala aplikację na TV, konsoli albo Chromecasta i inne tego typu rzeczy i tam se ogląda w full hd :P
Adam pisze:Windowsa 8 nie zainstaluje bo mi się nie podoba a poza tym niedawno kupiłem oryginała Siódemkę. A nawet jakbym zainstalował to za chuja nie bede używał exlorera.
Za darmo masz teraz update do Windowsa 10 i nie musisz korzystać z IE, napisałem że jest aplikacja Netflixa w Windows Store.
Adam pisze:Mam tez tv duży ale dość wiekowy bo pierwsza Bravię.
Chromecast albo jakaś tańsza kopia i ze starego telewizora robi nam się Smart TV :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#88 Post autor: Adam » pt sty 08, 2016 00:10 am

Update do 10owszem gratis ale ten gratis jest tylko na rok i po roku muszę kupić tą 10 lub format i strata kasy za kupiona 7.. Twierdzisz że na świecie jest tylko ułamek ludzi mający jeszcze 7 i nie korzystający z IE? Ciekawe.. To co ja mam zrobić w mojej sytuacji by oglądać 1080p, skoro zmiana systemu a tym bardziej przeglądarki nie wchodzi w grę a mój fajny tv nie ma smart tv ale nie zamierzam kupować nowszego bo z mojej bravii jestem mega zadowolony, neta mam z upc 120mb.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#89 Post autor: Templar » pt sty 08, 2016 00:34 am

Adam pisze:Update do 10owszem gratis ale ten gratis jest tylko na rok i po roku muszę kupić tą 10 lub format i strata kasy za kupiona 7..
Że co proszę??? :P Przez pierwszy rok (od premiery W10) można za darmo zrobić update (później będzie to płatne), a nie że na pierwszy rok użytkowania dostajesz za darmo W10. Jak zrobisz update to masz już go na zawsze i możesz go nawet reinstalować dowolną ilość razy z czystego obrazu.
Adam pisze:Twierdzisz że na świecie jest tylko ułamek ludzi mający jeszcze 7 i nie korzystający z IE? Ciekawe..
Nie, twierdzę, że jest ułamek ludzi, którzy dodatkowo jeszcze oglądają Netflixa na tym W7 i potrzebują 1080p :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Mefisto

Re: JEFF BEAL - HOUSE OF CARDS (SEASONS 1-4 / 2013-2016)

#90 Post autor: Mefisto » pt sty 08, 2016 01:33 am

netflix się skończył

ODPOWIEDZ