Looper - Nathan Johnson

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Looper - Nathan Johnson

#31 Post autor: Adam » pt lis 09, 2012 21:38 pm

Wawrzyniec pisze:To już masz odpowiedź. :P A szczególnie przy Bondzie przekroczyłeś wszelkie granice hype'u. :P
no i w efekcie Bond przekroczył wszelkie granice - finansowe, kasowe, recenzyjne i w ogóle najlepszy bond ever prawie wyszedł. więc hype udany i w czym problem? :P
Ostatnio zmieniony pt lis 09, 2012 21:39 pm przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#32 Post autor: Ghostek » pt lis 09, 2012 21:39 pm

Adam pisze:
Wawrzyniec pisze:To już masz odpowiedź. :P A szczególnie przy Bondzie przekroczyłeś wszelkie granice hype'u. :P
no i w efekcie Bond przekroczył wszelkie granice - finansowe, kasowe, recenzyjne i w ogóle najlepszy bond ever prawie wyszedł. więc w czym problem? :P
Dobrze, że powiedziałeś prawie, bo miałem zaraz rozpisać się o pracy niejakiego Toma Newtona ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Looper - Nathan Johnson

#33 Post autor: Adam » pt lis 09, 2012 21:39 pm

:mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#34 Post autor: Templar » pt lis 09, 2012 23:41 pm

Adam pisze:Wawrzyn znów robił hype jak Jaro o tupolewie a wyszło jak zawsze :roll:
Ale o co chodzi, gdzie ten hype? Jakoś nie przypominam sobie, żeby Wawrzek mówił o tym, że muzyka będzie genialna i będzie score roku, także WTF? :?
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#35 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 10, 2012 00:15 am

Im chodzi bardziej o film, co do którego miałem WIELKIE nadzieje, a okazał się tylko poprawny.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#36 Post autor: Templar » sob lis 10, 2012 00:17 am

No to, że Ty się zawiodłeś to fail? :?

Ja jestem bardzo zadowolony z filmu i patrząc na recenzje sporo jest takich osób jak ja, także failuje to chyba Adam jak już :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#37 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 10, 2012 00:19 am

Miałem gigantyczne jak ego Kanye Westa oczekiwania wobec tego filmu. Te teksty o poziomie Terminatora i 12 Monkeys niestety tylko jeszcze bardziej zwiększyły mój apetyt. Film nie był zły, ale nieodkrywczy, wizja przyszłości jakaś dziwna i wbrew temu co można byłoby sądzić narracja była dość powolna, szczególnie od tej farmy.

Nie jest to film zły, ale nie genialny.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#38 Post autor: Templar » sob lis 10, 2012 01:09 am

Wawrzyniec pisze:Miałem gigantyczne jak ego Kanye Westa oczekiwania wobec tego filmu. Te teksty o poziomie Terminatora i 12 Monkeys niestety tylko jeszcze bardziej zwiększyły mój apetyt. Film nie był zły, ale nieodkrywczy, wizja przyszłości jakaś dziwna i wbrew temu co można byłoby sądzić narracja była dość powolna, szczególnie od tej farmy.

Nie jest to film zły, ale nie genialny.
No ja jestem bardziej zadowolony i w sumie dzięki twojemu hype'owi zainteresowałem się tym filmem i dla mnie jest to jeden z najlepszych filmów tego roku. Ty się zawiodłeś, no cóż zdarza się, nie ma opcji, żeby coś się wszystkim podobało, ale żeby zaraz z failem wyskakiwać? Recenzje świadczą o tym, że jednak większości się podoba :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#39 Post autor: Wawrzyniec » czw mar 14, 2019 13:22 pm

Nathan Johnson i Ruin Johnson znowu powracają. Tym razem na potrzeby "Knives Out" z Danielem Craigiem. I tak Adam módł się, aby Ruin nie wymyślił jakiejś upokarzającej sceny dla Craiga. :P

http://filmmusicreporter.com/2019/03/13 ... nives-out/
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
dougan
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 941
Rejestracja: pt paź 14, 2016 15:31 pm

Re: Looper - Nathan Johnson

#40 Post autor: dougan » czw mar 14, 2019 15:32 pm

Lubiłem te jego industrialne walenie w gary i całą gamę eksperymentów. Ciekawe na co tu się zdecyduje.
"No Don Davis = No Matrix. Simple as that."
~ Jon Burlingame

It’s not a character-driven movie and there’s no humor, there’s no love, there’s no soul.
- Rutger Hauer o Blade Runnerze 2049

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#41 Post autor: Wawrzyniec » pt mar 15, 2019 02:30 am

Mnie jakby co też się muzycznie "Looper" podobał. A "Don Jon" choć dziwnie wydany też był OK i nawet recenzowałem:
http://filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=1575

I dlatego też nie przekreślam muzycznie tego "Knives Out" tym bardziej, że jak dobrze wiemy rodziny się nie wybiera. I sam jestem przeciwny oceniania kogoś po jego rodzinie, rodzicach czy rodzeństwie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33786
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Looper - Nathan Johnson

#42 Post autor: Wawrzyniec » pt mar 15, 2019 02:30 am

Mnie jakby co też się muzycznie "Looper" podobał. A "Don Jon" choć dziwnie wydany też był OK i nawet recenzowałem:
http://filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=1575

I dlatego też nie przekreślam muzycznie tego "Knives Out" tym bardziej, że jak dobrze wiemy rodziny się nie wybiera. I sam jestem przeciwny oceniania kogoś po jego rodzinie, rodzicach czy rodzeństwie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ