M:I III

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#16 Post autor: Łukasz Wudarski » ndz maja 21, 2006 22:55 pm

Nie zjawa tylko obraz Francisa Bacona, nawiązujacy do Velazqueza i jego portretu papieża Innocentego X. Bacon to taki fajny postmodernista. To jemu dziękuje Zimmer w Hannibalu. Pytanie dlaczego? Odpowiedź wydaje się być prosta, dlatego, że podobnie jak Bacon Zimmer nawiązuje do wielkich mistrzów klasyki, przetwarzając ich na swój specyficzny sposób. Bacon robił dokładnie to samo z Velzquezem lub Rembrandtem... Tak ciekawostka... Paweł chciał kiedyś o tym arta strzelić, ale chyba utknęło w martwym punkcie...
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#17 Post autor: Paweł Stroiński » pn maja 22, 2006 08:49 am

W tej chwili na tego arta nie mam po prostu czasu, poza tym odstrasza mnie lekko potrzeba przeczytania powieści Harrisa, ale myślę, że uda się to załatwić w wakacje, tak samo jak inny artykuł interpretacyjny, na który wpadłem niedawno... Do tego też mi będzie potrzebna jedna powieść, ale tam, sądząc po filmie, będę się mógł przynajmniej pośmiać...

film-o-znawca
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 34
Rejestracja: wt maja 30, 2006 23:01 pm
Lokalizacja: From Hell

#18 Post autor: film-o-znawca » śr maja 31, 2006 07:57 am

Rozczarowałem się tym soundtrackiem. Liczyłem że po świetnym (IMHO) OST z "Lost" score z MI:3 będzie miłym dla ucha wydarzeniem. A nie jest (IMHO)

ODPOWIEDZ