FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 5. FMF - 2012

#31 Post autor: Adam » wt sie 02, 2011 11:59 am

to chyba nie słuchałeś Dużego Zwierza i Pogody Na Jutro :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
ravaell
Asystent orkiestratora
Posty: 424
Rejestracja: wt maja 03, 2011 15:19 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: 5. FMF - 2012

#32 Post autor: ravaell » wt sie 02, 2011 12:02 pm

Adam Krysiński pisze:to chyba nie słuchałeś Dużego Zwierza i Pogody Na Jutro :mrgreen:
Duży zwierz bardzo mi się podobał, taki typowy Korzeniowski styl. Pogodę na jutro muszę przesłuchać, podzielę się wtedy swoimi wrażeniami :)

Turek

Re: 5. FMF - 2012

#33 Post autor: Turek » sob gru 31, 2011 14:04 pm

Ok, zna ktoś dokładny termin 5 FMF ?

Oczywiście jeśli końca świata nie będzie :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: 5. FMF - 2012

#34 Post autor: Paweł Stroiński » sob gru 31, 2011 14:05 pm

Wyleciało mi z głowy niestety, ale cholera wiedziałem z pewnych względów.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 5. FMF - 2012

#35 Post autor: Adam » sob gru 31, 2011 14:37 pm

planowo takie daty - tak reklamowali się na Fimucite na Teneryfie parę msc temu.

Obrazek

czy obecnie, po drastycznych cięciach magistratu na kulturę planują dalej najdłuższy festiwal bo aż 5 dniowy, nie wiem, ale szczerze wątpię, więc zapewne będzie ten termin skrócony z przodu lub z tyłu, ale widełki pozostaną :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: 5. FMF - 2012

#36 Post autor: Ghostek » sob gru 31, 2011 15:09 pm

Nie zdziwiłbym się jakby zyskali jakiegoś strategicznego sponsora. FMF robi się imprezą międzynarodową i z roku na rok zainteresowanie jest większe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: 5. FMF - 2012

#37 Post autor: Wawrzyniec » sob gru 31, 2011 16:18 pm

Adam pisze:czy obecnie, po drastycznych cięciach magistratu na kulturę planują dalej najdłuższy festiwal bo aż 5 dniowy, nie wiem, ale szczerze wątpię, więc zapewne będzie ten termin skrócony z przodu lub z tyłu, ale widełki pozostaną :)
E tam jakoś to się zrobi. Zamiast jednego dwa koncerty symultatywne. Pierwszego dnia "A Single Men", drugiego "W.E." :P A trzeciego dnia koncert Abela Korzeniowskiego, gdzie zagra "A Single Men" i "W.E." i proszę już trzy dni zagospodarowałem. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: 5. FMF - 2012

#38 Post autor: Koper » sob gru 31, 2011 17:37 pm

Lepiej by Battle for Terra zagrał :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 5. FMF - 2012

#39 Post autor: Adam » ndz sty 01, 2012 10:22 am

Tomasz Goska pisze:Nie zdziwiłbym się jakby zyskali jakiegoś strategicznego sponsora. FMF robi się imprezą międzynarodową i z roku na rok zainteresowanie jest większe.
to że za granicą pisują i jest głośno o fmf, przekładać się może tylko i wyłacznie na ewentualne ułatwienia i wieksze chęci znanych nazwisk do przyjazdu do nas. niestety nie przekłada się to u nas, bo z roku na rok nie zauważam w mediach zwiekszonej aktywności, nie wspominając że ostatnio nie mieli już żadnego sponsora głównego bo tauron się jak wiemy szybciutko wycofał. dopóki będą działać z rmf classic, tak będzie, bo żadne media nie będą robić rmf reklamy stąd będą tylko zdawkowe infa jak do tej pory, albo nie będzie ich wcale. żadna wyborcza, tvn, rzepa nie zostanie partnerem takim by szeroko o fmf robić ramówkę, bo to inny koncern medialny, i tym samym nie będzie szło o fmf w polske. wielkie relacje na naszych portalach czy takiej stopklatce nic nie zmienią, bo to są czysto fanbojskie media, a tutaj potrzeba mediów ogólnopolskich dla promocji.

zresztą o czym tu mówić skoro w oficjalnej wypowiedzi w książce festiwalowej na inagurację festiwalu dyrektor współorganizator - rmf classic - nie wspomina nic o częsci oficjalnego programu - Chajdeckim - no bo przecież płyta z muzyką wydana przez konkurencję. skandal, dosłownie skandal i brak szacunku dla własnego programu nie mówiąc o kompozytorze. ale śmieszą mnie też bo od pół roku pewnie zagryzają tam zęby, bo w ich liście przebojów płyta Bartka jest stale na 1 miejscu lub w 1 trójce i się pewnie cały marketing głowi jak to obejść :lol: inny przykład - wywiady dla tvn z aktorami Honoru - żaden nie mógł powiedzieć nazwy serialu ani stacji, ani na koncert muzyki do czego przyjechali do krakowa :lol: więc co to za reklama skoro w mediach puszczono: "cześć nazywam się maciej zakościelny gram w serialu wojennym i przyjechalem do krakowa na koncert muzyki do serialu wojennego na festial muzyki filmowej". normalnie ŁAŁ reklama :lol:

widzieliscie jak zajebiście w mediach był promowany festiwal choćby Kaczmarka czy Orange? widzieliście ich partnerów? Co chwilę w TVN (patron medialny) wejścia w śniadaniowych telewizjach, wywiady itp. Kaczmarek to z lodówki wyskakiwał przez cały tydzień Transatlantyku. A o fmf co było? Wejścia na rmf classic które słucha parę osób :]

i parę linkow jak bardzo jest chujowo z krakowskim budżetem, gdzie nawet wprost władze miasta nie wymieniają FMF jako priorytetowego dla nich festiwalu

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425, ... jowym.html

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425, ... _rok_.html

tak czy siak, jak do tej pory jakoś to idzie, fmf jest i będzie, Majchrowski co prawda masakrycznie kasę ściął, naprawde masakrycznie, więc będzie skromniej, ale też fajnie. wązne żeby cokolwiek było! coco jambo i do przodu! będzie dobrze choć bez przepychu.
Ostatnio zmieniony śr sty 04, 2012 18:15 pm przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: 5. FMF - 2012

#40 Post autor: Ghostek » ndz sty 01, 2012 13:42 pm

Adamie zapominasz o jednym.
My tam będziemy i to już jest największy atut 5. FMF :)
Obrazek

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2847
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: 5. FMF - 2012

#41 Post autor: swordfish » ndz sty 01, 2012 15:03 pm

Przed chwilą w radiu usłyszałem, że nie było sylwestrowego koncertu na Rynku, tylko fajerwerki i muzyka z płyt przez całe 30 minut. Wydali całe 150 tys. zł, a nie grube miliony. Niektórzy byli zawiedzeni.

Jeśli chodzi o Abla, to może wystarczy zagrać tą drugą piosenkę z "Dużego zwierza" (nie chodzi mi o utwór Myslovitz, a o tą wspaniałą pieśń Korzeniowskiego, gdzie kobita woła, aby jej coś dać :wink: )? Więcej ludzi zgromadzi się, bo to będzie prawdziwa perła dla mas. Do tego koncert Krzesimira Dębskiego z przeróbkami z "Kochaj i rób co chcesz" z Kasią Bujakiewicz-Samanti. Bardzo szybko znaleźliby strategicznego partnera medialnego w postaci Polo TV, która jest szeroko dostępna z cyfrowych nadajników naziemnych.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 5. FMF - 2012

#42 Post autor: Adam » ndz sty 01, 2012 16:12 pm

jakby nie obcieli tego budżetu to by była megaa zaaaaaaabawa :evil:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: 5. FMF - 2012

#43 Post autor: Wawrzyniec » ndz sty 01, 2012 18:21 pm

Tomasz Goska pisze:Adamie zapominasz o jednym.
My tam będziemy i to już jest największy atut 5. FMF :)
Boję się tylko, żeby to nie był jedyny atut. :? A patrząc, że budżet na ten rok cienki, to pewnie nie rozwiążą problemu z komunikacją i znowu trzeba się będzie w iście indyjskich warunkach wracać z koncertów. :roll:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 5. FMF - 2012

#44 Post autor: Adam » ndz sty 01, 2012 18:25 pm

damy rade :) moze sie uda jakas przepustke na auto? albo Koper przyjedzie swoim busem ktorym po kraju jezdzi i bedzie nas rozwoził ;-) zresztą jeszcze kjupa cjasu, koniec świata może być wczesniej :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: 5. Festiwal Muzyki Filmowej - Kraków - Maj 2012

#45 Post autor: Ghostek » ndz sty 01, 2012 19:12 pm

Ja samochodem zamierzam przybyć, więc nie będę się autobusami bujał, biorąc pod uwagę ciągłe problemy z komunikacją...
Obrazek

ODPOWIEDZ