FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4741 Post autor: Adam » pn paź 22, 2018 08:58 am

What? Mówię Wam, on umrze na scenie...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4742 Post autor: Wawrzyniec » pn paź 22, 2018 15:49 pm

Pawel P. pisze:
wt paź 16, 2018 21:40 pm
Już za 10 dni Williams w Royal Albert Hall, a za 17 i 18 - w Musikverein! Nadal w to nie wierzę. Trochę się zastanawiałem, czy się nie wybrać na te imprezę nerdów z jwfan.com, ale nie wiem, nie jadę do Londynu sam. Ktoś idzie?
A czy podobna impreza będzie także w Wiedniu? Zwykle bardzo sympatyczne są takie spotkania, gdzie można sobie porozmawiać o swoim ulubionym w kompozytorze. Tak jak w The Zimmer Camp można sobie podyskutować jak genialny jest Hans Zimmer. Kiedyś na mój post, że Hans Zimmer jest genialny inni użytkownicy stwierdzili, że mam rację, że Hans Zimmer jest genialny. Pamiętam też jak kiedyś rozmawialiśmy, że Hans Zimmer jest genialny lub wtedy co doszliśmy do wniosku, że Hans Zimmer jest genialny. Za to kiedyś dla odmiany prowadziliśmy rozmowę, że Hans Zimmer jest genialny i nagle ktoś nowy stwierdził, że nie do końca się z nami zgadza :shock: Normalnie mieliśmy już przygotowane noże, a wtedy ta osoba stwierdziła, że według niego Hans Zimmer jest arcygenialny. I razem stwierdziliśmy, że to bardzo dobry argument.
Dlatego też trochę Wam zazdroszczę tego spotkania z JWFan, gdyż może to być dobra zabawa. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4743 Post autor: Paweł Stroiński » pn paź 22, 2018 17:12 pm

Mhm, a ja mam bana w Zimmer Camp. Dlaczego? Bo Zimmer był w Krakowie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4744 Post autor: Wojteł » pn paź 22, 2018 19:56 pm

Wawrzyniec pisze:
pn paź 22, 2018 15:49 pm
Pawel P. pisze:
wt paź 16, 2018 21:40 pm
Już za 10 dni Williams w Royal Albert Hall, a za 17 i 18 - w Musikverein! Nadal w to nie wierzę. Trochę się zastanawiałem, czy się nie wybrać na te imprezę nerdów z jwfan.com, ale nie wiem, nie jadę do Londynu sam. Ktoś idzie?
A czy podobna impreza będzie także w Wiedniu? Zwykle bardzo sympatyczne są takie spotkania, gdzie można sobie porozmawiać o swoim ulubionym w kompozytorze. Tak jak w The Zimmer Camp można sobie podyskutować jak genialny jest Hans Zimmer. Kiedyś na mój post, że Hans Zimmer jest genialny inni użytkownicy stwierdzili, że mam rację, że Hans Zimmer jest genialny. Pamiętam też jak kiedyś rozmawialiśmy, że Hans Zimmer jest genialny lub wtedy co doszliśmy do wniosku, że Hans Zimmer jest genialny. Za to kiedyś dla odmiany prowadziliśmy rozmowę, że Hans Zimmer jest genialny i nagle ktoś nowy stwierdził, że nie do końca się z nami zgadza :shock: Normalnie mieliśmy już przygotowane noże, a wtedy ta osoba stwierdziła, że według niego Hans Zimmer jest arcygenialny. I razem stwierdziliśmy, że to bardzo dobry argument.
Dlatego też trochę Wam zazdroszczę tego spotkania z JWFan, gdyż może to być dobra zabawa. :)
To jest chyba najgorszy możliwy typ rozmów, jaki można prowadzić xd
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Hostii
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 12:36 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4745 Post autor: Hostii » pn paź 22, 2018 20:53 pm

Adam pisze:
pn paź 15, 2018 15:25 pm
Nie. Ciekawe czy przyjedzie jako figurant wyjśc na koniec odebrać kwiaty czy nie :mrgreen: Chyba tylko w Madrycie i Londynie zagrał w jednym utworze na gitarze. Na dwóch ludzie pisali że nawet nie przyjechał.
Ja tam i tak jadę bo zapowiada się bardziej instrumentalnie niż rockowo jak na jego trasie, coś jak na Howardzie, pożyjemy zobaczymy

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4746 Post autor: Pawel P. » wt paź 23, 2018 06:45 am

Wawrzyniec pisze:
pn paź 22, 2018 15:49 pm
Pawel P. pisze:
wt paź 16, 2018 21:40 pm
Już za 10 dni Williams w Royal Albert Hall, a za 17 i 18 - w Musikverein! Nadal w to nie wierzę. Trochę się zastanawiałem, czy się nie wybrać na te imprezę nerdów z jwfan.com, ale nie wiem, nie jadę do Londynu sam. Ktoś idzie?
A czy podobna impreza będzie także w Wiedniu? Zwykle bardzo sympatyczne są takie spotkania, gdzie można sobie porozmawiać o swoim ulubionym w kompozytorze. Tak jak w The Zimmer Camp można sobie podyskutować jak genialny jest Hans Zimmer. Kiedyś na mój post, że Hans Zimmer jest genialny inni użytkownicy stwierdzili, że mam rację, że Hans Zimmer jest genialny. Pamiętam też jak kiedyś rozmawialiśmy, że Hans Zimmer jest genialny lub wtedy co doszliśmy do wniosku, że Hans Zimmer jest genialny. Za to kiedyś dla odmiany prowadziliśmy rozmowę, że Hans Zimmer jest genialny i nagle ktoś nowy stwierdził, że nie do końca się z nami zgadza :shock: Normalnie mieliśmy już przygotowane noże, a wtedy ta osoba stwierdziła, że według niego Hans Zimmer jest arcygenialny. I razem stwierdziliśmy, że to bardzo dobry argument.
Dlatego też trochę Wam zazdroszczę tego spotkania z JWFan, gdyż może to być dobra zabawa. :)
W Wiedniu nie będzie. Ja spotkanie w Londynie odpuszczam. Co prawda w sytuacjach, kiedy jestem gdzieś, gdzie nikogo nie znam i jednocześnie poznaję mnóstwo nowych ludzi, czuję się jak ryba w wodzie, ale nie jadę sam i wolę spędzić ten wieczór inaczej.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4747 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 24, 2018 02:24 am

Trochę szkoda, gdyż akurat mnie chyba takie spotkanie by się spodobało. Plus jak na niedawnym berlińskim Comic-Conie lubię przebywać w otoczeniu osób podobnie zakręconych i wtedy też człowiek nie czuje się tak samotnie ze swoimi pasjami. :(
Cóż jak ktoś z Was się na to spotkanie wybiera to życzę miłego konwersowania i wychwalania Johna Williamsa. Zresztą podczas takich konwersacji raczej nie można zaliczyć faux pas, więc wszystkie zachwyty dozwolone. No może tylko wstrzymałbym się ze stwierdzeniem, że "Rey's Theme" to najlepszy i jedyny w 100% pasujący do danej postaci temat z całych Gwiezdnych wojen, gdyż wtedy reakcja może byc taka:

youtu.be/mxbzhNqPre4

:wink:

Ale poza tym życzę wszystkim udanej podróży do Londynu, wspaniałego koncertu i spotkania z Bogiem. Trochę się pusto tutaj na forum zrobi. :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4748 Post autor: Wojteł » śr paź 24, 2018 11:31 am

ja pierdole
23 October 2018

Dear Customer,

A Celebration of John Williams in Concert - Friday 26 October 2018

Unfortunately, owing to a last-minute illness, John Williams greatly regrets that he is no longer able to conduct this concert with the London Symphony Orchestra.

John travelled to London but was taken ill and is in hospital, where he is receiving very good care. It is his wish that the performance should go ahead, and his colleague and dear friend Maestro Dirk Brossé has kindly agreed to conduct the LSO for this very special event.

Mr. Williams’ management said:

"John is so sorry that an illness prevents him from conducting Friday's concert, and he’s grateful to his friend Maestro Dirk Brossé for taking the podium in his place. He so wishes he could be with everyone, and the knowledge that 5,000 of his friends will be joining together to celebrate his music is a great comfort to him as he recovers. He wishes everyone a very joyous evening of music.”

Brossé is Music Director of the Chamber Orchestra of Philadelphia, and John Williams chose him as Principal Conductor of the Star Wars in Concert World Tour.

The Royal Albert Hall, London Symphony Orchestra and Dirk Brossé wish Maestro Williams well for a speedy recovery.

We do hope that you will enjoy this very special evening. If you have any questions please contact the box office on 020 7589 8212 with the name and order number attached to your booking.

If you have booked Hospitality tickets we will contact you directly.

We look forward to welcoming you to the Royal Albert Hall on Friday.

Yours faithfully,

Royal Albert Hall
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4749 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 24, 2018 12:48 pm

O rety :cry:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4750 Post autor: Marek Łach » śr paź 24, 2018 12:55 pm


Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4751 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 24, 2018 13:12 pm

Właśnie zauważyłem :cry: A tak się cieszyłem :cry:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4752 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 24, 2018 13:28 pm

Jedyny taki koncert w życiu i wszystko na nic. :cry:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

myrmek
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 13, 2017 13:06 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4753 Post autor: myrmek » śr paź 24, 2018 13:50 pm

Tylko nie to.

20 lat czekałem na ten koncert...

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4754 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 24, 2018 15:37 pm

Najgorsze jest to , że trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, to była ostatnia szansa, aby zobaczyć koncert Johna Williamsa na żywo i ona właśnie przepadła :(
O jego zdrowie też się martwię. W tym wieku taka podróż taki program. Pozostaje tylko płacz...
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Krelian
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 893
Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4755 Post autor: Krelian » śr paź 24, 2018 22:07 pm

Dramat, była to prawdopodobnie ostatnia szansa... :( John trzymaj się !!

ODPOWIEDZ