FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
hp_gof

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4681 Post autor: hp_gof » pt paź 05, 2018 12:46 pm

Dexter pisze:
pt paź 05, 2018 12:01 pm
Miejsce w 1 rzędzie płyty na środku, tuż obok Bartłomieja T., więc oferta - jak widać - jest totalnie ekskluzywna. [...] Chętnego/chętną zapraszam na priv ;)
Oski, założyłeś biuro matrymonialne czy co? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4682 Post autor: Adam » pt paź 05, 2018 12:50 pm

zdajcie relację na forum jak było, ja odpuszczam ten koncert niestety :(
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
bartex9
Spec od additional music
Posty: 690
Rejestracja: sob gru 25, 2010 00:55 am
Lokalizacja: Cracovia

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4683 Post autor: bartex9 » pt paź 05, 2018 12:51 pm

hp_gof pisze:
pt paź 05, 2018 12:46 pm
Dexter pisze:
pt paź 05, 2018 12:01 pm
Miejsce w 1 rzędzie płyty na środku, tuż obok Bartłomieja T., więc oferta - jak widać - jest totalnie ekskluzywna. [...] Chętnego/chętną zapraszam na priv ;)
Oski, założyłeś biuro matrymonialne czy co? :mrgreen:
Przyznaj, że chciałbyś :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4684 Post autor: Adam » pt paź 05, 2018 12:52 pm

Jarek to lubi 8)
#FUCKVINYL

hp_gof

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4685 Post autor: hp_gof » pt paź 05, 2018 12:55 pm

Phi, do Krakowa mam znowu jechać? Jakbym miał iść na SW, to tylko do Wawy, i jeszcze ostentacyjnie wybrałbym miejsce koło Oskiego haha :mrgreen: A tak w ogóle to przypominam, że równo za 3 tygodnie mamy Dżon Party w Londynie :D I to w zacnym gronie!

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4686 Post autor: Adam » pt paź 05, 2018 12:56 pm

żeby choć pogoda była a nie lało nonstop..
#FUCKVINYL

hp_gof

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4687 Post autor: hp_gof » pt paź 05, 2018 12:58 pm

To jest Londek, panie Adamie. Parasolka to podstawa. Widać, że nigdy nie byłeś na wyspach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4688 Post autor: Adam » pt paź 05, 2018 13:04 pm

ja wiem że podstawa jeszcze w takim terminie, dlatego się łudzę żeby nie lało :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4689 Post autor: Adam » sob paź 06, 2018 15:09 pm

#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4690 Post autor: Adam » wt paź 09, 2018 10:32 am

Obrazek

The program will include Broughton’s music from Disney movies such as ‘Bambi 2 – The Lord of Forests’, ‘Bernhard & Bianca’, Mickey, Donald & Goofy alias ‘The Three Musketeers’, ‘The Rescuers Down Under’, ‘Homeward Bound’ and Disney’s theme parks’ music such as ‘Ellen’s Energy Adventure’, ‘Spaceship Earth’ and ‘Le Visionarium: From Time to Time’, including also some well-known extras from Bruce’s career like ‘Tombstone’.

:arrow: https://www.elbphilharmonie.de/en/whats ... hton/10041
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4691 Post autor: Wawrzyniec » śr paź 10, 2018 01:15 am

Zaraz to ile Was tam leci to tego Londynu, gdyż już się gubię i nie wiem, czy nie trzeba ostrzec mieszkańców i królową? :P :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4692 Post autor: Adam » śr paź 10, 2018 07:29 am

Wszyscy poza Tobą :P

Ludzie jak tam wrażenia po Prażanach grających Star Wars Live ? Zjebali jak Conana? ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4693 Post autor: Adam » śr paź 10, 2018 15:54 pm

:o :shock: Giorgio Moroder announces first ever live tour at 78 - https://www.theguardian.com/music/2018/ ... are_btn_fb
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4694 Post autor: Wojteł » śr paź 10, 2018 16:35 pm

Adam pisze:
śr paź 10, 2018 07:29 am
Wszyscy poza Tobą :P

Ludzie jak tam wrażenia po Prażanach grających Star Wars Live ? Zjebali jak Conana? ;-)
Jakiego Conana? :shock:

Koncert był ok. Bardzo dobre synchro, chociaż na początku mi się wydawało, że byli odrobinę spóźnieni. Blachy mi się średnio podobały, bo waltornie i puzony były dość niemrawe i ginęly pod trąbkami. Kotły to w ogóle wiedziałem że są tylko dlatego, że znałem score na pamięć, za to reszta perkusji bardzo dobra, było słychać wiele detali, które są ukryte w płytowych miksach. Podobnie z jakimiś przebiegami smyków czy dętych drewnianych. Druga część koncertu dużo lepsza niż pierwsza, końcowkę zagrali perfekcyjnie - szkoda, że cały koncert nie trzymał takiego samego poziomu, chociaż absolutnie nie mogę powiedzieć, że był zły. To raczej ja już trochę rzygam star warsami po pisaniu przez dwa lata tej swojej magisterki :P

Za to organizacja słaba - Chewbacca i szturmowiec wyglądali jak cosplay dzieciaków na Haloween, a sala była zapełniona gdzieś tak w 1/4. Nigdy tak pustego Tauronu nie widziałem, nawet na ostatnim koncercie Morricone, gdzie najtańsze bilety kosztowały 250 zł i ludzie go słuchali już trzeci rok z rzędu. W porównaniu do zeszłorocznego Gwiezdne Wojny Koncertowo z Zabrza, wypadają blado prawie na każdym polu - co prawda tam mieli o tyle łatwiej, że grali suity a nie pokaz symulaniczny, ale wykonanie było bliskie perfekcji. Najbardziej różnicę słychać było po waltorni - na koncercie sprzed roku koleś grał, że aż się blacha prostowała, na koniec dyrygent go wziął na środek sceny i typ dostał długą owację na stojąco, chyba nawet jakieś solo zagrał. Wczoraj z kolei waltornię ledwo było słychać, pomijając jedno wejście w bitwie o Yavin, aż powiedziałem Marasowi, że pewnie jedyny moment, który wczesniej przećwiczył :mrgreen: Tak samo organizacja eventu - jak widać było na relacji, którą wstawiałem, potrafili to dobrze zorganizować. Pomijam już wystawę modeli statków i robotów, ale udało im się zgadać z organizacją fanowską, która albo wydała krocie na oryginalne repliki kostiumów, albo też musiała nad nimi siedzieć miesiącami w piwnicy, bo odstawili zajebiste cosplaye szturmowców, Tuskenów, jedi i sithów i innych jednostek z uniwersum. Nie ma porównaniu do tego pluszowego szturmowca.

Ogólnie ok, ale w sumie ani mnie, ani Marka jakoś super nie porwało pomijając końcówkę filmu.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FMF i inne Festiwale Muzyki Filmowej oraz Koncerty

#4695 Post autor: Adam » śr paź 10, 2018 16:41 pm

Wojtek pisze:
śr paź 10, 2018 16:35 pm
Jakiego Conana? :shock:
tego ulubionego rerecu Turka ;-)
Wojtek pisze: Nigdy tak pustego Tauronu nie widziałem, nawet na ostatnim koncercie Morricone, gdzie najtańsze bilety kosztowały 250 zł i ludzie go słuchali już trzeci rok z rzędu.
niech kurwa ceny daja jeszcze większe, od +400 zł to będą mieć pełną salę.. sporo moich znajomych chciało iść ale się popukało w głowę jak zobaczyło ceny.
sam nie byłem z powodów finansowych bo londyn, ale jakby bilety były za połowę tego, to może bym poszedł.
Ogólnie ok, ale w sumie ani mnie, ani Marka jakoś super nie porwało pomijając końcówkę filmu.
czyli jak zwykle do Live'ów na FMF'ach inne Live'y nie mają startu..
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ