Poznaj mojego tate POMOCY!!!

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
zdesperowany

Poznaj mojego tate POMOCY!!!

#1 Post autor: zdesperowany » ndz mar 19, 2006 15:28 pm

w trakcie filmu przewija sie motyw muzyki powaznej, miedzy innymi kiedy koles przywozi samochodem zrobiony przez siebie oltarz i wjezdza w nim na trawnik pelen szamba. czy ktos mi pomoze i powie co to jest za utwór?? zalezy mi na tym. dziekuje za pomoc

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Poznaj mojego tate POMOCY!!!

#2 Post autor: Tomek » ndz mar 19, 2006 15:58 pm

zdesperowany pisze:w trakcie filmu przewija sie motyw muzyki powaznej, miedzy innymi kiedy koles przywozi samochodem zrobiony przez siebie oltarz i wjezdza w nim na trawnik pelen szamba. czy ktos mi pomoze i powie co to jest za utwór?? zalezy mi na tym. dziekuje za pomoc
Nie wiem czy ci pomogę, ale imdb podaje w swoim "soundtrack listingu" min. takie oto dwie pozycje:

"Habanera"
from "Carmen"
Written by Georges Bizet

"Flower Duet"
from "Lakmé"
Written by Léo Delibes

Jeżeli to było coś pięknego, to stawiam że to "Flower Duet" (niestety film widziałem BARDZO dawno temu i nie pamiętam z niego już nic oprócz tego że Ben Stiller się nazywał Focker :D )
Obrazek

zdesperowany

#3 Post autor: zdesperowany » ndz mar 19, 2006 16:05 pm

jeśli to cos pomoze, to moge dodac, ze słychać tam nucący głos kobieecy. ona nie śpiewa tylko jest jakby dopełnieniem muzyki

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#4 Post autor: Tomek » ndz mar 19, 2006 19:04 pm

zdesperowany pisze:jeśli to cos pomoze, to moge dodac, ze słychać tam nucący głos kobieecy. ona nie śpiewa tylko jest jakby dopełnieniem muzyki
Na bank (no może 99%) Delibes - "Flower Duet"
Obrazek

ODPOWIEDZ