Promocje Promocje CIEKAWYCH SOUNDTRACKOW....!!

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

Promocje Promocje CIEKAWYCH SOUNDTRACKOW....!!

#1 Post autor: Thedues » czw lut 16, 2006 19:06 pm

Jesli ktoś spotka się z jakimiś interesującymi promocjami soundtracków w sklepach internetowych to proszę bardz o wpis:) Mile widziane linki do stron!!:)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Promocje Promocje CIEKAWYCH SOUNDTRACKOW....!!

#2 Post autor: Tomek » wt lut 21, 2006 10:10 am

Thedues pisze:Jesli ktoś spotka się z jakimiś interesującymi promocjami soundtracków w sklepach internetowych to proszę bardz o wpis:) Mile widziane linki do stron!!:)
Mogę się wypowiedzieć na temat tylko sklepów, które odwiedzam. A więc:
www.gigant.pl - sporo bardzo ciekawych pozycji za 29.99 zł min. Edward Scissorhands Elfmana, The Hunt For Red October Poledourisa, Dune Toto itd., trzeba poszukać. Do nie dawna takie pozycje jak Backdraft, Beyond Rangoon czy Little Buddah chodziły za 29.99 ale chyba dlatego że nikt nie kupował, wywindowali je do 53 lub 59 zł... :( Inne ceny "przystępne" to 32.99 zł (np. Final Fantasy Goldenthala czy Crouching Tiger, Hidden Dragon Tan Duna, Willow, Legends of the Fall Hornera). Przeważnie obniżki/promocje robią wydawcy (EMI, Sony BMG), ale raczej poniżej 30 zł rzadko shodzą. Swego czasu świetną prmocję zrobił Warner, sprzedając kupę pozycji za 9.99, tak nabyłem AI, Dinosaur i Signs, a było jeszcze więcej ciekawych rzeczy za tak śmieszną cenę. Miejmy nadzieję że będzie więcej promocji

www.merlin.com.pl - dużo pozycji jak to zasygnalizował Olek Dębicz po dość przystępnych cenach, po 31 zł, po 38 zł (np. Ostatni samuraj, Matrixy, wszystkie ścieżki z Władcy pierścieni) - myślę że to dość przystępne ceny. Jest min. War of the Worlds za 28 zł itd.

www.tanieplyty.pl - bardzo fajny sklep, mają ofertę świetnej wytwórni Silva Screen. Jest tam do kupienia Cutthroat Island, dużo Barry'ego, kompilacje Goldsmitha i wiele innych. W ofercie tzw. 2-CD serie Essential Collections (Williams, Horner, Goldsmith, Bernstein, Herrmann itd.) po bodajże 50-parę złoty, więc cena, 4-CD packi w cenie 72 zł. marzy mi się Herrmann - może wkrótce :)

Jest jeszcze vivid, cdstudio, stereo, ale tych sklepów nie odwiedzam. No i allegro, tam pozycje często z cenami 50% taniej niż w sklepach. Pozdrawiam.
Obrazek

Asix
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 27, 2005 16:53 pm
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: Asix » wt lut 21, 2006 18:19 pm

Poleciłbym www.fan.pl. Całkiem sporo muzyki filmowej.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#4 Post autor: Tomek » śr lut 22, 2006 14:25 pm

Asix pisze:Poleciłbym www.fan.pl. Całkiem sporo muzyki filmowej.
Fajny sklep, ogromna oferta (mówię o muzyce filmowej), ale większość to pozycje na specjalne zamówienie, więc raczej to samo co w innych sklepach - tam też są specjalne zamównienia, tylko że trzeba samemu się do nich zwrócić z konkretnym pytaniem. Troszkę "odrzucił" mnie jednak pewnien bałagan dezinformacyjny - czasami pomieszane tytuły z kompozytorami, dodatkowo brak okładki i jakichkolwiek innych informacji utrudnia zidentyfikowanie pozycji. Niestety to wada polskich sklepów inernet. - niby jest, ale nie wiadomo co to za kot w worku może być :) Gigant ma chyba najlepszą informację ze wszystkich sklepów choć też zdarzają im się pozycje bez okładek i informacji.
Obrazek

ODPOWIEDZ