Prosba o pomoc

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9837
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Prosba o pomoc

#1 Post autor: Wojteł » pn lip 14, 2008 23:27 pm

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry internetowy sklep muzyczny, w którym mógłbym nabyc muzyke z 3 pierszych czesci indiany jonesa? Niby mialo byc wszystko pieknie wydane 20 maja, ale do tej pory w muzycznych sklepach w rodzinnym miescie ani w okolicach nie udalo mi sie zobaczyc zadnego z soundtrackow. Dopiero na wakacjach nad morzem dopadlem 2 dni temu muzyke z czwartej czesci, ale "poszukiwaczy" czy "krucjaty" to ani widu, ani słychu, więc cała moja nadzieja w sklepach internetowych. Z góry dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#2 Post autor: Marek Łach » śr lip 16, 2008 16:39 pm

Ale Concord jeszcze nie wznowił tych starych soundtracków... Nie pamiętam na kiedy planowane jest wydanie paku wszystkich części (jesień?), ale jeszcze tego nie ma. O Raiders na razie raczej zapomnij, bo to wciąż rarytas, ale Krucjatę czasem można dorwac chocby na allegro. Jak to wygląda w regularnych sklepach, nie wiem, chyba może byc ciężko (swoją krucjatę kupowałem już lata temu i się nie interesowałem od tego czasu), ale myślę, że warto poczekac te parę miesięcy i potem cieszyc się nówkami :wink:

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9837
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#3 Post autor: Wojteł » śr lip 16, 2008 21:00 pm

aaaa, to mi się cos pomyliło, myślałem, ze wszystkie soundtracki zostaną wydane 20 maja. W takim razie dziekuje za pomoc. Byle do jesieni....;)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

#4 Post autor: Tomek » śr lip 23, 2008 22:48 pm

Wznowienia sa planowane przez Concorde na jesień. Niestety, najprawdopodobniej będą to wznowienia oryginalnych soundtracków, czyli w kwestii Raiders będzie to 45-minutowy album wydany oryginalnie przez Polydor :? a nie pełny album Silvy. Przynajmniej jako tako dostępna będzie Świątynia przeznaczenia... A co do dostępności, sprawdzaj tak jak Marek mówi raczej allegro, gdzie od czasu do czasu pojawia się Ostatnia krucjata za około 25-30 zł.
Obrazek

ODPOWIEDZ